Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Alanya’da bilgisayar kursu kayıtları başlıyor

ALANYA BELEDİYESİ VE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İŞ BİRLİĞİNDE ALANYA BELEDİYESİ TİYATRO MÜDÜRLÜĞÜ’NE BAĞLI EMİNE HACIKURA KÜTÜPHANESİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK TEMEL BİLGİSAYAR KULLANIMI VE OFFİCE PROGRAMLARI EĞİTİM KURSU KAYITLARI BAŞLIYOR

Alanya’da bilgisayar kursu kayıtları başlıyor
15 Mart 2018 - 17:06
banner

Alanya Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde Alanya Belediyesi Tiyatro Müdürlüğü’ne bağlı Emine Hacıkura Kütüphanesi’nde gerçekleştirilecek Temel Bilgisayar Kullanımı ve Office Programları Eğitim Kursu kayıtları başlıyor.

Emine Hacıkura Kütüphanesi ve Halk Eğitim Merkezi iş birliği ile gerçekleştirilen 2017-2018 eğitim/öğretim döneminin ilk eğitimi olan “Temel Bilgisayar Kullanımı” ve “Office Programları Eğitimi” modüllü ücretsiz Bilgisayar Kursu Emine Hacıkura Kütüphanesi’nde başlıyor.

10 Nisan-22 Mayıs 2018 Tarihleri Arasında gerçekleştirilecek olan “Office Programları Eğitimi” 72 ders saati olup; eğitim sonunda yapılan sınav ile başarılı olan kursiyerler MEB onaylı “Office Programları Eğitimi sertifikası almaya hak kazanacaklar.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim