Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Alanya’da kış hazırlığı

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ALANYA’DA KIŞ HAZIRLIKLARINA BAŞLADI. TEMİZLİK EKİPLERİ, BÜYÜKŞEHİR’İN SORUMLULUK ALANI İÇİNDE OLAN CADDELERİN YAĞMUR GİDERLERİNİ TEMİZLİYOR.

Alanya’da kış hazırlığı
08 Ekim 2018 - 12:46

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya’da kış hazırlıklarına başladı. Temizlik ekipleri, Büyükşehir’in sorumluluk alanı içinde olan caddelerin yağmur giderlerini temizliyor.

Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi Temizlik Ekipleri, olası bir yağış nedeniyle herhangi bir sorun yaşanmaması için Atatürk Bulvarı, Ahmet Tokuş Bulvarı, Hasan Akçalıoğlu, Şevket Tokuş, Yunus Emre, Mehmet Akif Ersoy, Şeyh Şamil, Oba Fatih ve Mahmutlar Barbaros caddelerinde bulunan yağmur suyu giderlerini tek tek elden geçerek temizledi.

Kırsalda yol kenarları temizleniyor

Alanya merkezinde temizlik çalışmaları sürerken, kırsaldaki mahalle yollarına da bakım yapılıyor. Yola zarar veren çalı ve bitkiler kesiliyor. Yol kenarında yağmur suyu taşıyan kanallar da açılıyor. Bugüne kadar Türkler, Elikesik, İspatlı ve İshaklı mahallelerinde çalışmalar tamamlandı. Gümüşgöze, Türktaş, Hocalar ve Akçatı mahallelerinde çalışmalar devam ediyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - toptan gömlek - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr