Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Alanya’da oyunculuk seçmelerine rekor başvuru

ALANYA BELEDİYE TİYATROSU ÇOCUK BİRİMİ TARAFINDAN DÜZENLENEN OYUNCULUK SEÇMELERİNE REKOR BAŞVURU YAPILDI. 15 ÇOCUĞUN ALINACAĞI OYUNCULUK KURSU İÇİN YAŞLARI 5 İLA 12 ARASINDA DEĞİŞEN TOPLAM 250 ÇOCUK BAŞVURU YAPTI.

Alanya’da oyunculuk seçmelerine rekor başvuru
01 Ekim 2018 - 16:32
banner

Alanya Belediye Tiyatrosu Çocuk Birimi tarafından düzenlenen oyunculuk seçmelerine rekor başvuru yapıldı. 15 çocuğun alınacağı oyunculuk kursu için yaşları 5 ila 12 arasında değişen toplam 250 çocuk başvuru yaptı.

2018-2019 tiyatro sezonu için Alanya Belediyesi Çocuk Birimi tarafından her yıl düzenlenen oyunculuk seçmeleri hafta sonu yapıldı. Seçmelere yaşları 5 ila 12 arası değişen 250 çocuk başvurdu. Büyük ilginin olduğu seçmelerde, Nilbanu Engindeniz ve Alanya Belediye Tiyatrosu Sanat Koordinatörü Esra Kutertan’la birlikte 7 kişiden oluşan çocuk jürisi görev aldı. Jüri üyeleri, çocukları farklı alanlardaki yeteneklerine göre değerlendirdi.

Sonuçlar 3 Ekim tarihinde açıklanacak

Bu yıl rekor bir katılım yaşadıklarını açıklayan Alanya Belediye Tiyatrosu Çocuk Birimi sorumlusu oyuncu-yazar Nilbanu Engindeniz, “Oyunculuk seçmelerimize ilgi her yıl daha da artıyor. Bu yıl müthiş bir başvuru aldık. Çocuklarımızın yeteneklerini jüri üyelerimizle birlikte değerlendirdik. İnanın her çocuğumuzun bir alanda yeteneği var. Hepsi bizim için çok değerli çocuklar. Ancak 250 başvuru arasından 15 çocuk seçmek zorundaydık. Bu da oldukça zor bir karar. Sonuçları 3 Ekim Çarşamba günü açıklayacağız. Seçilen çocuklarımızla bu yıl Fındıkkıran Balesi’ni çalışacağız” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -online psikologlohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatonline psikologMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co