Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Alanya’dan Afrin’deki Mehmetçiklere 1 kamyon muz

ANTALYA’NIN ALANYA İLÇESİNDEN, AFRİN’DE YÜRÜTÜLEN ZEYTİN DALI HAREKATI’NDA GÖREVLİ MEHMETÇİK İÇİN 11 TON MUZ GÖNDERİLDİ. MUZ YÜKLÜ KAMYON, KİLİS’E TESLİM EDİLMEK ÜZERE DUALAR EŞLİĞİNDE YOLA ÇIKTI.

Alanya’dan Afrin’deki Mehmetçiklere 1 kamyon muz
03 Şubat 2018 - 18:45

ANTALYA (İHA) – Antalya’nın Alanya ilçesinden, Afrin’de yürütülen Zeytin Dalı Harekatı’nda görevli Mehmetçik için 11 ton muz gönderildi. Muz yüklü kamyon, Kilis’e teslim edilmek üzere dualar eşliğinde yola çıktı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Toptancı Hali’ndeki komisyoncular, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin’de yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı’nda görevli Mehmetçik için kamyon dolusu Alanya muzu hazırladı. Komisyoncular tarafından yaklaşık 11 ton muzun yüklendiği kamyonun önüne ’Alanya halcilerinden Afrin’e destek’ ve ’Hedef kızıl elma ’ yazılı pankartlar asıldı.

Moral olabilirsek ne mutlu bizlere

Burada konuşma yapan Alanya Hal Komisyoncular Derneği Başkanı Adem Kaya, Afrin’de görev yapan askerlere manevi destekte bulunmak için böyle bir organizasyonu düzenlediklerini söyledi. Kaya, ”Askerimiz düne kadar kendi topraklarımızda ne yapıyorsa şimdi de sınır dışında ülkemizin başına bela olmaya çalışan terör belasının kökünü kurutmak adına Afrin’de çarpışıyor. Bizde onlara biraz da olsa moral vermek için böyle bir organizasyon düzenledik. Askerimize bir nebze moral olabilirsek ne mutlu bizlere” dedi.

Konuşmanın ardından Alanya Müftüsü Mustafa Topal ve komisyoncular yaptığı duaları eşliğinde muzlu yüklü kamyon Kilis Valiliğine teslim edilmek üzere yola çıktı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -