Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Alanya’nın Süleymanlar ve Asmaca Mahalle yolları yapılıyor

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, ALANYA’NIN SÜLEYMANLAR VE ASMACA MAHALLELERİNDE STABİLİZE YOL VE YOL GENİŞLETME ÇALIŞMASI YAPIYOR.

Alanya’nın Süleymanlar ve Asmaca Mahalle yolları yapılıyor
20 Şubat 2018 - 12:40

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya’nın Süleymanlar ve Asmaca mahallelerinde stabilize yol ve yol genişletme çalışması yapıyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, Alanya’nın Süleymanlar ve Asmaca Mahallelerinde stabilize yol ve yol genişletme çalışmaları yapıyor. Süleymanlar Mahallesi yolunda güvenli bir ulaşım için dar olan kısımlar genişletilerek şarampoller temizlendi ve parke taşıyla kaplandı.

Büz konuldu

Asmaca Mahallesi’nde de yol genişletme çalışmaları yapılarak stabilize yol çalışmalarına başlandı. Dağlardan gelen suların yolu bozmaması için yolun belli noktalarına büz koyma işlemi yapılıyor. Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir, Alanya İlçe Koordinatörü Hüseyin Güney ve Süleymanlar Mahalle Muhtarı Hüseyin Kurt bölgede incelemeler yaparak çalışmalar hakkında bilgi aldı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat