Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

ASAT, yatırımlarına devam ediyor

ANTALYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ASAT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ, TÜM İLÇELERDE HİZMETLERİNE DEVAM EDİYOR.

ASAT, yatırımlarına devam ediyor
20 Şubat 2018 - 12:34

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, tüm ilçelerde hizmetlerine devam ediyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü’nün Korkuteli’ndeki en önemli içme suyu yatırımlarından biri olan Manay Projesi devam ediyor. Manay’dan ilçe merkezine 40 kilometre uzunluğunda içme suyu hattı döşeniyor. Proje kapsamında Çığlık Yaylası’nda çalışmalar devam ediyor. Proje ile hem ilçenin geleceğe yönelik içme suyu kapasitesi garanti altına alınıyor hem de özellikle yaz aylarında su sorunu yaşayan yerleşim yerlerine çözüm üretiliyor.

Çerdin sağlıklı içmesuyuna kavuştu

ASAT Genel Müdürlüğü, Büyükşehir Yasası ile mahalleye dönüşen yerleşimlere hizmet götürmeye devam ediyor. ASAT, daha önce Kumluca’nın Mavikent Mahallesinde içme suyu deposu ve sulama tesisi inşa etmişti. Bu projenin hemen ardından başlatılan içme suyu şebeke hattı da Çerdin mevkiinde tamamlandı. Proje ile yaklaşık 2 kilometrelik şebeke hattı döşendi. Böylece Çerdin mevkiinde yaşayan vatandaşlar sağlıklı ve yeni içme suyu şebekesine kavuşmuş oldu.

Her şey sorunsuz Manavgat için

ASAT ekipleri, Manavgat’ın Aydınevler ve Bahçelievler mahallelerindeki yağmur suyu sorununu çözmek üzere harekete geçti. Demokrasi Bulvarı üzerinde yürütülen çalışma ile yağmur suyu drenaj hattına ilave hat yapılarak soruna köklü bir çözüm getirilmiş oldu. Manavgat genelinde yürütülen çalışmalar sırasında bozulan parkelerin onarımları da ASAT ekipleri tarafından yapılıyor.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat