Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Alanya’ya 2 yeni park projesi

ALANYA BELEDİYESİ, CİKCİLLİ VE CUMHURİYET MAHALLESİ İÇİN İHALESİ YAPILAN ÇOCUK PARKLARI VE YEŞİL ALAN İNŞAATI PROJESİNE BAŞLIYOR.

Alanya’ya 2 yeni park projesi
23 Kasım 2018 - 13:04

Alanya Belediyesi, Cikcilli ve Cumhuriyet Mahallesi için ihalesi yapılan çocuk parkları ve yeşil alan inşaatı projesine başlıyor.

Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nce Cikcilli Mahallesi ve Cumhuriyet Mahallesi için ihalesi yapılan çocuk parkları ve yeşil alan inşaatı projesi başlıyor. Parklarda, masa tenisi oyun alanları, farklı yaş gruplarına hitap eden çocuk oyun alanları, fitness alanı, dinlenme alanları ve yürüyüş yolları yer alacak.

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Çocuklarımızın ve gençlerimizin daha sağlıklı bir nesil olarak yetişmesi için çocuk parkları ve spor alanlarının her mahallemizde çoğaltılması adına çalışmalarımız devam etmektedir” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al