Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

ANSİAD başarı ödülleri

ANTALYA SANAYİCİ VE İŞADAMLARI DERNEĞİ (ANSİAD) 2017 YILI BAŞARILI İŞ İNSANI, SANAT VE MEDYA ÖDÜLLERİ, TÖRENLE SAHİPLERİNE VERİLDİ.

ANSİAD başarı ödülleri
14 Ocak 2018 - 14:44

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) 2017 yılı başarılı iş insanı, sanat ve medya ödülleri, törenle sahiplerine verildi.

ANSİAD’ın kuruluşunun 28’inci yıl dönümü balosu, 2017 yılının başarılı iş insanı, sanat ve medya ödül töreni gerçekleştirildi. Törene CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Mehmet Günal, CHP Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın, Antalya Bilim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, ATSO Başkanı Davut Çetin ve çok sayıda işadamı katıldı. ANSİAD’ın önceki dönem başkanı Abdullah Erdoğan, başkanlık dönemi boyunca gerçekleştirdiği projeler ve çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

ANSİAD Yönetim Kurulu yeni Başkanı Sadi Kan ise “Burada fikir yarışı olur. Biz gerçek bir sivil toplum kurumuyuz. ANSİAD her fikre değer verir. ANSİAD olarak 28 yıl boyunca ilklere ev sahipliği yaptık. Antalya tabiatına önem verirse turizmi ve tarımı iyi yönetir. Mevlana felsefesiyle herkesle kucaklaşacağız” dedi.

Konuşmaların ardından 2017 yılının başarılı iş insanı, sanat ve medya ödülleri sahiplerini buldu. 2017 yılının başarılı iş insanı ödülü Antalya Likya Şarapları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Burak Özkan’a verildi. Özkan’a ödülünü, CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak verdi.

ANSİAD Sanat Ödülü’nün sahibi ise Yüksek Mimar Özcan Kırmızıoğlu oldu. İstanbul’da tedavi gördüğü için törene katılamayan Kırmızıoğlu’nun ödülünü, Mimar Ercan Evren, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Günal’dan aldı.

Yılın Medya Ödülleri yarışmasında birinciliği, gazeteci Fikri Cinokur kazandı. Cinokur’a ödülü Antalya Bilim Üniversitesi Rektörü İsmail Yüksek ve ANSİAD Başkanı Sadi Kan tarafından verildi. Medya ödülleri ’Görsel Basın Dalı’nda verilen ödülün sahibi Mesut Pala oldu. Pala’ya ödülü Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ve ANSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Sadi Kan tarafından verildi.

Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencisi Semih Ersözler, ’Genç İletişimci Ödülü’nün sahibi olurken, ödülünü ATSO Başkanı Davut Çetin ve ANSİAD Başkanı Sadi Kan’ın elinden aldı. Seçici Kurul tarafından Salim Uzun’a Jüri Özel Ödülü verildi. Uzun ödülünü, CHP Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın ve ANSİAD Başkanı Sadi Kan’ın elinden aldı. ’İnternet Basını Dalı’ ödülünün sahibi, Büşra Tanrıtanır oldu. Tanrıtanır’ın ödülünü Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin verdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - Kayseri Web tasarım - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr -ikinci el telefon -

ikinci el telefon - takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat - instagram takipçi satın al