Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya-Ankara hattında film gibi esrar operasyonu

ANTALYA VE ANKARA NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİNİN ORTAK ÇALIŞMASIYLA ANKARA’DA BİR TIR DORSESİNDE 122 KİLOGRAM ESRAR ELE GEÇİRİLDİ. OPERASYON ANIYSA KAMERA SANİYE SANİYE KAYDEDİLDİ

Antalya-Ankara hattında film gibi esrar operasyonu
15 Ekim 2018 - 10:54
banner

Antalya ve Ankara Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin ortak çalışmasıyla Ankara’da bir tır dorsesinde 122 kilogram esrar ele geçirildi. Operasyon anı polis kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

Antalya Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Muratpaşa ilçesi Lara bölgesindeki bir kafede uyuşturucu madde ticareti yapan torbacı tabir edilen grubu takibe aldı. 2 ay bu grubu takip eden ekipler, organizasyon içinde yer alan S.B., A.E., A.P. ve Z.B., isimli şüphelilerin, Batman’dan temin ettikleri uyuşturucu maddeleri tıra yükleyip Ankara’ya getirecekleri ve buradan da başka bir araçla Antalya’ya getirileceği bilgisine ulaştı.

Antalya Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlü ekipleri, Ankara Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin de desteğiyle Ankara’da uyuşturucu madde taşındığı belirlenen tıra operasyon yapıldı. Dorsede gizlenmiş şekilde 18 pakette daralı 122 kilogram esrar maddesi ele geçirildi. Olayla bağlantısı olan S.B., A.E., A.P. ve Z.B., aynı konu ile bağlantısı olan M.F., Y.E., H.Ö., E.Ş. ve N.K. toplam 9 şüpheli gözaltına alındı.

9 şüpheli “Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapma veya Sağlama” suçundan adliyeye sevk edildi. Şüphelilere ait olduğu iddia edilen esrarlar ise dev torbalarla araçlara yüklendi.

Öte yandan, ekiplerin tır ve takibinde bulunan minibüse baskın anı kameralara yansıdı. Minibüsteki kişilerin gözaltına alınması, tır dorsesinde yapılan arama ve uyuşturucu maddelerin bulunması an be an kaydedildi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Volanlı Elbise Modası
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Topraksız Tarım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kot Ceket
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kemik Fermuar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Şişme Yelek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Boyama Kalemleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -