Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya Boğaçay’da iş makinesi suya gömüldü

ANTALYA’NIN KONYAALTI İLÇESİNDEKİ BOĞAÇAY’DA ÇALIŞMA YAPAN BİR İŞ MAKİNESİ YARIYA KADAR SUYA GÖMÜLDÜ. İŞ MAKİNESİNİN OPERATÖRÜ BAŞKA BİR KEPÇEYLE MESAİ ARKADAŞLARI TARAFINDAN KURTARILDI.

Antalya Boğaçay’da iş makinesi suya gömüldü
17 Aralık 2018 - 11:02

Antalya’nın Konyaaltı ilçesindeki Boğaçay’da çalışma yapan bir iş makinesi yarıya kadar suya gömüldü. İş makinesinin operatörü başka bir kepçeyle mesai arkadaşları tarafından kurtarıldı.

Antalya’da 3 gündür aralıklarla etkisini devam ettiren sağanak yağış hayatı olumsuz etkiliyor. Aşırı yağış nedeniyle Konyaaltı ilçesindeki Boğaçay’ında su seviyesi yükseldi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü (ASAT) tarafından Boğaçay’da yapımına devam edilen ‘Boğaçay Taşkın Koruma ve Rüsubat Kontrolü Amaçlı Düzenleme Yapımı’ işinde çalışan bir iş makinesi iddiaya göre çaydan geçmek isterken ön tarafı suya gömüldü. İş makinesinde mahsur kalan operatör Fırat Aslan’ın yardımına mesai arkadaşları yetişti. Aslan’ı kurtarmak için bölgeye ikinci bir iş makinesi yanaştırıldı. Bulunduğu yerden alınan Fırat Aslan, hastaneye kaldırıldı. Aslan’ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Ekipler suya batan iş makinesini çıkarmak için çalışma başlattı.Öte yandan taşan çayın dev ağaç köklerini de sürükleyerek bölgeye getirdiği görüldü.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al