Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya Büyükşehir’den yeni bir sosyal tesis daha

Antalya Büyükşehir’den yeni bir sosyal tesis daha

Antalya Büyükşehir’den yeni bir sosyal tesis daha
16 Kasım 2017 - 15:18

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Atatürk Parkı içerisinde yeni bir sosyal tesis açtı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi EKDAĞ A.Ş., yeni bir sosyal tesisi daha hizmete sundu. Atatürk Parkı içerisinde yer alan sosyal tesisi yeniden düzenleyerek, halka açık bir şekilde hizmete sundu. Akdeniz ve Beydağları manzarası olan tesis vatandaşlar tarafından ilgiyle karşılanıyor.

Arkadaşının tavsiyesi üzerine sosyal tesise geldiğini ifade eden Filiz Yalın, “Yakın bir arkadaşımın tavsiyesiyle geldim. Komşularımla birlikte bugün burada buluştuk. Yemekleri güzel, personeli güler yüzlü, mekan temiz ve manzarası da doyumsuz olunca çok memnun kaldık. Ben de arkadaşlarıma tavsiye edeceğim, artık buluşma noktamız burası olacak” dedi.

Öğle yemeği için arkadaşlarıyla birlikte EKDAĞ A.Ş Sosyal Tesise gelen Serbin Çelik ise, “İlk defa geliyorum ve hizmetten gayet memnun kaldım. Hizmet, ilgi, yemekler güzeldi” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -