Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Antalya Emniyetinden Çallı Kavşağı açıklaması

ANTALYA’DA UKOME TARAFINDAN ALINAN KARAR GEREĞİ VATAN (ÇALLI) KAVŞAĞI İÇERİSİNDE HEM ARAÇ TRAFİĞİNİN AKIŞINDA HEM DE YAYA TRAFİĞİ AKIŞINDA GÖZLEMLENEN SIKINTILAR NEDENİYLE YENİDEN GEOMETRİK DÜZENLEME PROJESİ ÇALIŞMALARINA 22 KASIM İTİBARİYLE 1 AY SÜRECEK ŞEKİLDE BAŞLANILDI.

Antalya Emniyetinden Çallı Kavşağı açıklaması
25 Kasım 2017 - 16:19
banner

Antalya Emniyet Müdürlüğü tarafından Çallı Kavşağ için alınan karar ve geometrik proje çalışmasına göre, Gazi Bulvarı üzerinden doğudan batıya, batıdan doğuya trafik sirkülasyonu sadece 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’nden yapılacak. Proje bittikten sonra ise hemzeminden de geçiş olabilecek. Kuzeyden güneye, güneyden kuzeye ise hem çalışma esnasında hem de çalışma bittikten sonra alt geçitten trafik akışı sağlanabilecek.

Kavşağın tüm kollarında çalışma esnasında ve çalışma sonrasında sağ ve U dönüşler trafiğe açık olacakken, Asayiş Kavşağı istikametinden gelen bir araç, hem çalışma esnasında hem de çalışma bittikten sonra Vatan Bulvarı’na dönebilecek.

Namık Kemal Bulvarı’ndan gelen bir araç, havalimanı istikametine seyretmek için, kavşağa girmeden U dönüşü yaparak, Mehmet Akif Caddesi ve Rasih Kaplan Caddesi’ni takip ederek Gazi Bulvarına çıkabilecek. Aynı araç, tekrar Vatan kavşağının altından U dönüşü yaparak Demokrasi Kavşağı istikametine yönelebilecek. Çalışma bittikten sonra ise, doğrudan kavşağın içerisinde aynı istikamete geçiş sağlanabilecek. Çalışma esnasında ve sonrasında Vatan Bulvarı’na geçişler alttan sağlanabileceği gibi sağa dönüşler kavşak içerisinden sağlanabilecek.

İller Bankası, tarafından gelip Namık Kemal Bulvarı’na dönecekler (dokuma-otogar-kepez istikameti tarafı) Köprü altı Kavşağı’na U dönüşü yapıp, 3006 Sokağı takiben Hasan Tahsin Caddesi’ne dönerek Namık Kemal Bulvarı’na katılabilecekler. Çalışma bittikten sonra direkt kavşak içerisinden sola dönebilecek araçlar, çalışma öncesi ve sonrasında sağa dönüşler kavşak içerisinden yapılabilecek.

Vatan Bulvarı’ndan Vatan Kavşağı’na gelen bir araç, çalışma esnasında ve sonrasında sağa dönebilecek, Namık Kemal Bulvarı’nı alttan geçebilecekler. Sola, yani İller Bankası istikametine yönelecek araç, çalışma esnasında kavşağa girmeden U dönüşü yaparak 281. Sokak devamından Kazım Karabekir Caddesi ve Gazi Bulvarı’na katılacak, yine Vatan Kavşağı’nın altından U dönüşü yaparak devam edebilecek. Trafik akışı çalışma bittikten sonra direkt kavşak içerisinden İller Bankası istikametine devam edebilecek.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co