Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya İl Genelinde “Huzurlu Sokaklar ve Terör Suçları Uygulaması” Yapıldı

Antalya İl Genelinde “Huzurlu Sokaklar ve Terör Suçları Uygulaması” Yapıldı
08 Ocak 2022 - 15:19

İlimizin mevcut huzur ve güven ortamının devamının sağlanması, başta asayiş ve terör olmak üzere suç işleme amacındakilerin caydırılması, aranan şahıs ve araçların yakalanması amacıyla “Huzurlu Sokaklar ve Terör Suçları Uygulaması” yapılmıştır.

Antalya İl Emniyet Müdürlüğümüz koordinesinde, Asayiş, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele, Narkotik Suçlarla Mücadele, Terörle Mücadele, Güvenlik, Çevik Kuvvet, Trafik Denetleme Şube Müdürlükleri ve İlçe Emniyet Müdürlüklerine bağlı birimlerden (228) ekip ve (1.225) personel katılımı ile 07 Ocak 2022 Cuma günü üç aşamalı olarak gerçekleştirilen uygulamada; (33) iş yeri denetlenmiş, (3.710) şahıs incelenmiş, arandığı tespit edilen (24) şahıs yakalanmış, (1) şahıs gözaltına alınmış ve (2) şahsa idari işlem yapılmıştır.

Uygulama kapsamında (1.181) araç denetlenmiş, (96) araca (83.323)₺ idari para cezası uygulanmış ve (2) araç trafikten men edilmiştır.

Ayrıca (86) metruk bina kontrol edilmiş ve (39) bimekan şahıs incelenmiştir.

Mevcut huzur ve güven ortamının devamının sağlanması amacıyla bu zamana kadar yapmış olduğumuz çalışmalarımız aynı kararlılıkla bundan böyle de devam edecektir.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al