Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya İş ve İnşaat Makinaları Fuarı’na Kocaeli’den destek

Antalya İş ve İnşaat Makinaları Fuarı’na Kocaeli’den destek
25 Eylül 2017 - 10:26

Boğaziçi İhtisas Fuarcılık Ltd. Şti tarafından hazırlanan Cm Expo İş ve İnşaat Makinaları ve Ekipmanları Fuarı 4-7 Ekim tarihleri arasında Antalya’nın Anfaş Fuar Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilerine açacak. Kocaeli Vinç İşletmecileri Derneği fuara destek verecek.

İş makinalarından, araç üstü ekipmanlara, maden makinalarından beton makinalarına, jeneratörden komprasöre her çeşit inşaat ve iş makinalarının, ekipman ve yedek parçanın sergileneceği ve 4-7 Ekim tarihlerinde düzenlenecek Antalya İş ve İnşaat Makinaları Fuarı’na 204 firma 42 bin metrekare alanda katılım gösterecek. Fuara Kocaeli Vinç İşletmecileri Derneği’nin destek vereceği belirtildi.

Kocaeli Vinç İşletmecileri Derneği’nin Olağan Genel Kurulu’nda Antalya İş Makinaları ve Ekipmanları Fuarı’nın konuşulduğu bilgisi verildi. Kocaeli bölgesinin önde gelen vinç işletmecilerinin bir araya gelmesi ile kurulan Kocaeli Vinç İşletmecileri Derneği Genel Kurulunda Başkan Şefik Zengin, Platformder Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kenan Aydın ve Platformder-Vinçder Genel Sekreter Yardımcısı Abdullah Tuncer’in hazır bulunduğu toplantıda Antalya’da gerçekleştirilecek fuarın ziyaret planlaması yapıldığı söylendi.

Boğaziçi İhtisas Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Utku Bengisu yaptığı konuşmada, dernek Başkanı Şefik Zengin’e ve yönetim kuruluna kendisini davet ettikleri için teşekkür edip, yerli iş ve inşaat sektörü hakkında bilgilendirmelerde bulunduğu belirtildi. Antalya’da yapılacak fuarın sektöre ivme kazandıracağını anlatan Bengisu, toplantıya katılan firmaları fuarda ziyaretçi olarak görmek istediklerini anlattı. Şefik Zengin de fuarı toplu bir organizasyonla ziyaret etmek istediklerini, bölgenin büyük işadamları ile birlikte fuarı ziyaret edeceklerinin bilgisini verdi.

Fuarın ücretsiz olduğu belirtilirken, isteyenlerin fuar davetiyelerini web sitesinden alabileceği ifade edildi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

    ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al