Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Antalya Mimarlar Odası Genel Kurulu

MİMARLAR ODASI ANTALYA ŞUBESİ BAŞKAN ADAYI ASLI KALFA TOYKARA, ANTALYA GAZETECİLER CEMİYETİ’NDE BASIN TOPLANTISI DÜZENLEDİ.

Antalya Mimarlar Odası Genel Kurulu
09 Şubat 2018 - 10:29
banner

Mimarlar Odası Antalya Şubesi Başkan adayı Aslı Kalfa Toykara, Antalya Gazeteciler Cemiyeti’nde basın toplantısı düzenledi.

11 Şubat tarihinde gerçekleştirilecek olan Mimarlar Odası Antalya Şubesi’nin seçimli Genel Kurulu öncesinde gazetecilerle bir araya gelen ‘Oda Hepimizin’ grubu Başkan adayı Aslı Kalfa Toykara ve ekibi, neden Mimarlar Odası yönetimine talip olduklarını anlattı. Uzun yılardır yönetim anlayışında herhangi bir değişiklik olmadığını dile getiren Toykara, “Mimarlar Odası Antalya Şubesi’nin her uzun soluklu oluşum gibi gün geçtikçe yıprandığını, atıllaştığını ve değer kaybettiğini gözlemliyoruz. Mevcut yönetimin başarım ve kazanımlarını koruyup, yeni bir anlayış getirmek için yüksek motivasyonlu, yenilikçi, dinamik bir yapıya ihtiyaç olduğuna da yürekten inanıyoruz. Bu nedenle ‘Oda Hepimizin’ ekibi olarak Mimarlar Odası Antalya Şubesi Yönetim görevine talibiz” şeklinde konuştu.

Aday olmaktan ki hedeflerini de açıklayan Toykara ve Yönetimi, Mimarlar Odası’nın hak ettiği yere gelmesi için birçok proje ve çalışmalarının olduğunu ifade etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -nişantaşı estetik doktorulohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatnişantaşı estetik doktoruMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co