Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Antalya Polisinden öğrencilere Fırkateyn gezisi

ANTALYA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜN TOPLUM DESTEKLİ POLİSLİK ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNÜN NEZARETİNDE ÖĞRENCİLER İÇİN ANTALYA AÇIKLARINDA DEMİRLEYEN TCG GEDİZ FIRKATEYNİNE GEZİ DÜZENLENDİ.

Antalya Polisinden öğrencilere Fırkateyn gezisi
27 Eylül 2018 - 13:02
banner

Antalya Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü nezaretinde öğrenciler için Antalya açıklarında demirleyen TCG GEDİZ Fırkateynine gezi düzenlendi.

27 Eylül Preveze Deniz Zaferi kutlama faaliyetleri kapsamında Antalya limanı ziyaret edecek olan TCG GEDİZ Fırkateyni Kaleiçi Yat limanında halkın ziyaretine açıldı. Etkinlik kapsamında Antalya Emniyet müdürlüğü tarafından kentin çeşitli mahallerindeki okullardan 113 öğrenci ve valiliğin belirlediği 18 yetim ailesi ve çocuklarına yönelik gezi düzenlendi. Faruk Tugayoğlu İ.Ö.O. ile Muratpaşa Ortaokulu ve İnönü Ortaokulu öğrencileri fırkateyni gezerek yetkililerden gemi hakkında bilgi aldı.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim