Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya sahillerinde bayram yoğunluğu

ANTALYA’DA EKİM AYININ SON GÜNLERİNDE HAVA SICAKLIĞININ YÜKSEK SEYRETMESİ, YERLİ VE YABANCI TURİSTLERİN KONYAALTI SAHİLİNE AKIN ETMESİNE SEBEP OLDU. HAVA SICAKLIĞININ 25 DERECE, DENİZ SUYU SICAKLIĞININ İSE 24 DERECE OLARAK ÖLÇÜLDÜĞÜ TURİZM KENTİ ANTALYA’DA 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI TATİLİNİ DE FIRSAT BİLEN VATANDAŞLAR KONYAALTI SAHİLİNE AKIN ETTİ.

Antalya sahillerinde bayram yoğunluğu
29 Ekim 2018 - 16:30

Antalya’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda sahiller doldu taştı.

Antalya’da Ekim ayının son günlerinde hava sıcaklığının yüksek seyretmesi, yerli ve yabancı turistlerin Konyaaltı sahiline akın etmesine sebep oldu. Hava sıcaklığının 25 derece, deniz suyu sıcaklığının ise 24 derece olarak ölçüldüğü turizm kenti Antalya’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tatilini de fırsat bilen vatandaşlar Konyaaltı sahiline akın etti. Yerli ve yabancı turistler, denizin ve güneşin keyfini çıkarttı. Bazı vatandaşlar sahil bandında bulunan banklara otururken, bazıları da güneşlenmeyi tercih etti. Cumhuriyet Bayramı’nı kutladıktan sonra güneşli havada sahile gelmeyi tercih ettiklerini dile getiren Aşkın Şentürk, “Hava güzel, deniz güzel. Oldukça kalabalık sahil. Havanın iyi, tatil de olmasıyla sahiller doldu” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat