Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya’da Ak Parti’ye 5 yeni ile başkanı atandı

AK PARTİ’NİN ANTALYA’DA GÖREVLERİNDEN İSTİFA EDEN 5 İLÇE BAŞKANIN YERİNE YENİ İSİMLER ATANDI.

Antalya’da Ak Parti’ye 5 yeni ile başkanı atandı
20 Aralık 2018 - 13:58

Ak Parti’nin Antalya’da görevlerinden istifa eden 5 ilçe başkanın yerine yeni isimler atandı.

Ak Parti’nin Antalya’da Aksu, Kaş, Manavgat, Korkuteli ilçe başkanları 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde aday adayı olmak için daha önce istifa etmişlerdi. Kepez ilçe başkanı ise normal olarak istifa ederek görevden ayrılmıştı. İstifa eden ilçe başkanlarının yerine yenileri atandı. Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kamdemir, dün yeni ilçe başkanlarına görevlerini tebliğ etti.

5 yeni ilçe başkanı

Aksu’da istifa eden Durmuş Kaan Şahin’in yerine Tevfik Fuat Cebeci, Manavgat’ta istifa eden Hasan Öz’ün yerine Yusuf Halimoğlu, Kaş’ta istifa eden Mutlu Ulutaş’ın yerine Hüseyin Aksak, Korkuteli’de istifa eden İlhami Yıldıran’ın yerine Mehmet Moğol atandı. Kepez’de normal olarak istifa eden Mehmet Moğol’un yerine ise Kepez İlçe Başkanı iken istifa ederek Ak Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi olan Bahattin Bayraktar atandı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat