Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya’da Asayiş ve Trafik Uygulaması

ANTALYA’NIN KEPEZ İLÇESİ’NDE GERÇEKLEŞTİRİLEN ASAYİŞ VE TRAFİK UYGULAMASINDA 427 KİŞİ SORGULANDI, 7 SÜRÜCÜYE İSE BİN 477 TL PARA CEZASI UYGULANDI.

Antalya’da Asayiş ve Trafik Uygulaması
12 Aralık 2018 - 15:06

Antalya’nın Kepez İlçesi’nde gerçekleştirilen Asayiş ve Trafik Uygulamasında 427 kişi sorgulandı, 7 sürücüye ise bin 477 TL para cezası uygulandı.

Kepez İlçesinde drift yapan araçlar ve alkol alarak kamu düzenini bozmaya çalışan şahıslara yönelik Asayiş Şube Müdürlüğü, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ve Kepez İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlileri Asayiş ve Trafik Uygulaması gerçekleştirdi. Uygulamada, 427 kişi ile 119 araç sorgulandı. 3 araç trafikten men edilirken, 7 sürücüye ise bin 477 TL para cezası uygulandı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al