Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya’da işadamı Fadıl Akgündüz’ün arsaları icradan satışa çıkarıldı

ALMANYA’DA YAŞAYAN VATANDAŞLAR ANTALYA’DAN EV ALMAK İSTEDİ, KAMUOYUNDA ‘JET FADIL’ OLARAK BİLİNEN FADIL AKGÜNDÜZ’ÜN ŞİRKETİNE BAŞVURDU. YAKLAŞIK 18 YIL ÖNCE PROJE ÜZERİNDEN SATIŞI YAPILAN ANCAK BUGÜNE KADAR TEMELİ DAHİ ATILMAYAN EVLERİN ARSASI, İCRA KANALIYLA SATIŞA ÇIKARILDI. İHALEYE KATILAN OLMADIĞINDAN DOLAYI SATIŞ GERÇEKLEŞTİRİLEMEDİ.

Antalya’da işadamı Fadıl Akgündüz’ün arsaları icradan satışa çıkarıldı
04 Aralık 2018 - 17:54
banner

Kamuoyunda ’Jet Fadıl’ olarak bilinen işadamı Fadıl Akgündüz’e ait Antalya’daki arsalar icra kanalıyla satışa çıkarıldı. Yaklaşık 18 yıl önce, proje üzerinden satışı yapılan ancak bugüne kadar temeli dahi atılmayan evlerin arsası, ihaleye katılan olmadığı için satılamadı.

Antalya Havalimanı çevresinde bulunan 43 bin 400 metrekarelik, 16 milyon 276 bin TL muammen bedeli olan arazi için Antalya 10. İcra Dairesi’nde açık artırma usulüyle ihale yapıldı. Muhammen bedelinin yarısı olan 8 milyon 132 bin lira başlangıç fiyatı ile satışa çıkarılan arazinin, ihaleye katılan olmadığı için satışı gerçekleştirilmedi.

Arazi, 8 Ocak’ta yeniden satışa çıkartılacak. Arazinin Büyükşehir Belediyesi tarafından kentsel dönüşüm programı çerçevesinde imar hakkının arttırıldığı öğrenildi. Arsanın satışı ile alakalı yaklaşık bin 500 kişinin mağduriyetinin yargıya intikal ettiği öğrenildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -