Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya’da ki En İyi 5 YKS Hazırlık Kursu

Antalya’da ki En İyi 5 YKS Hazırlık Kursu
24 Haziran 2022 - 16:14

Antalya’da ki En İyi 5 YKS Hazırlık Kursu

Bu yazımızda Antalya’da bulunan en iyi YKS Hazırlık Kurslarını inceleyeceğiz. Her birinin avantajları ve dezavantajlarını ele alıp ince eleyip sıkı dokuyacağız. Unutmayalım ki sınavı kazanmanın en mutlak yolu sıkı ve düzenli ders çalışmaktır ama yardımcı faktörlerinde bunda etkili olduğunu bilmek gerekiyor. İşte sizin için derlediğimiz Antalya’nın en iyi 5 YKS hazırlık kursu.

  1.  Antalya Bilim Özel Öğretim Kursu

Antalya Bilim Özel Öğretim Kursu, Antalya Bilim Koleji yerleşkesinin hemen yanında Yüksekalan mahallesinde bulunuyor. Öğrencilerine kazandırdığı Antalya Bilim Üniversitesi bursu ile yazımızda bir adım öne çıkıyor. 30 yıla yakın tecrübesi ve uzman eğitmen kadrosu ile Antalya’da YKS Hazırlık Kursu olarak öne çıkıyor. Ders saatleri okulların çıkış zamanına göre planlanmakta ve öğrencilere zaman yönetimi eğitimi vermektedir. Antalya Bilim Kursu’nun YKS Hazırlık Kursu hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

2.Kepez Belediyesi Eğitim Merkezi

Kepez Belediyesi’nin sunmuş olduğu bu imkân, öğrencilerin kurslara ücretsiz erişmesini sağlıyor. Kepez Belediyesi Eğitim Merkezi Teomanpaşa mahallesi 2202 sokakta bulunuyor. Eğitim merkezinin kursları ise şöyle;

  • Halk oyunları
  • YKS (TYT-AYT) Hazırlık Kursu
  • Satranç
  • El ve Makina Nakışları
  • Dil Kursları (İngilizce – Almanca)
  • Müzik kursları (Gitar – Keman)

3. Üniversite Hazırlık Kursu

Üniversite Hazırlık Kursu Matematik, Geometri, Fizik gibi sayısal derslerin yanı sıra Türk Edebiyatı, Coğrafya, Tarih gibi sözel derslerinde kursunu bulmak mümkün. Kursun yerleşkesi ise Sinan mahallesi Atatürk Caddesinde bulunuyor.

4. Artı Tesla Özel Öğretim Kursu

TYT hazırlık kursları genellikle yukarıda anlatıldığı gibi sistematikleştirildiğinden veliler ve öğrenciler bu sistemde kaybolabilirler. Okullar, öğrencilerin başka sonuçlara ulaşmasını zorlaştıran bire bir kopyalama sistemidir. Bunu düzeltmenin en iyi yolu yeni bir sistem ve yöntem kullanmaktır. Süper vizyon altında öğrencileri tanır, sorunlu alanlara odaklanır, onlara öğrenme alışkanlığı kazandırır ve sorumluluk duygusu geliştirdiklerini söylüyorlar. İstenen sonucu ancak gerçekten sürece dahil edilen öğrencilerle elde edebilirsiniz. Bu aşamada ise en önemli şey tavsiye almaktır. Artı Tesla Özel Öğretim Kursu Tahılpazarı Mahallesi Mehmet Cadıl İş Merkezinde bulunuyor.

5.Pozitif Bilimler Eğitim Kurumu

Pozitif Bilimler ailesi, gençlerin üniversiteye hazırlanmaları için 2013 yılında küçük bir eğitim danışmanlık ofisi açtı. Pozitif Bilimler 2016 yılından itibaren öğrencilere hazırlık kursu olarak eşlik etmektedir. Alanında uzman, eğitimci ve kurucusu ile dinamik eğitim kadrosuyla bu hedef doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al