Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya’da off road nefes kesti

ANTALYA’DA OFF ROAD PİSTİ’NDE DÜZENLENEN AKDENİZ OFF ROAD KUPASI 2’NCİ AYAK YARIŞININ İKİNCİ GÜNDE YARIŞÇILAR, KIYASIYA MÜCADELE ETTİ.

Antalya’da off road nefes kesti
14 Ekim 2018 - 16:26
banner

Antalya’da Off Road Pisti’nde düzenlenen Akdeniz Off Road Kupası 2’nci Ayak Yarışı’nda ikinci günde yarışçılar kıyasıya mücadele etti.

Kepez Belediyesi tarafından Antalya’ya kazandırılan Akdeniz Bölgesi’nin en büyük Off Road Pisti, ‘2018 Akdeniz Off Road Kupası 2. Ayak Yarışlarına’ ev sahipliği yaptı. Bu yıl 13-14 Ekim tarihlerinde düzenlenen ’2018 Akdeniz Off Road Kupası 2’nci Ayak Yarışı’, Kepez ilçesi Varsak bölgesindeki ormanlık alanda devam etti. Yarışmacılar hazırlanan zorlu parkurda mücadele verdi. Yarış, off road tutkunların yoğun ilgisiyle karşılandı. Parkurda kıyasıya yarışan pilotların fotoğraflarını ve görüntülerini çeken vatandaşlar sosyal medya hesaplarından paylaştı.

“Farklı hobi alanlarına kapı aralayacak bir etkinlik”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü çok önemli bir etkinliğin içinde olduklarını belirterek, Antalya’yı önemli motor sporları haline getirmek istediklerini dile getirdi. Etkinliğin, Antalya’ya kazandırılmasındaki önemi anlatan Tütüncü şöyle konuştu:

“Antalya’nın ilk resmi off road yarışları. Böyle bir yarış kazandırmış olmaktan mutluyuz. Hemşehrilerimiz açısından off road dünyası çok farklı olarak biliniyor. Dolayısıyla şehri de güzelleştirecek, hareketleştirecek bir etkinlik. Farklı hobi alanlarına kapı aralayacak bir etkinlik.”

“Halka dönük etkinlikler yapılacak”

Etkinliğe Türkiye’den 25 ekibin katıldığını vurgulayan Tütüncü, böyle bir yarış için önemli bir katılım olduğunu söyledi. Önümüzdeki süreçlerde bu tarz etkinlikleri Antalyalılara sunmanın gayretinde olacakların bildiren Tütüncü, “Bu yarışmanın yapıldığı tesis yeni yapıldı. Bu pist Türkiye’nin en iyi off road pisti olarak kabul ediliyor. İlerleyen süreçlerde yine yapacağız. Motor sporlarını halka sevdirmek adına, halka dönük etkinlikler yapılacak. Şu an resmi bir yarışın içindeyiz. İlerleyen zamanlarda off road kapı aralamak için ve halkımıza off roada sevdiren çalışmalar yapacağız” dedi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kaynak Tabancası Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Volanlı Elbise Modası
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Topraksız Tarım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kot Ceket
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kemik Fermuar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Şişme Yelek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Boyama Kalemleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -