Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Fritözde unutulan yağ, restoranda yangın çıkardı

ANTALYA’DA BİR RESTORANIN FRİTÖZÜNDE UNUTULAN YAĞ, YANGINA SEBEP OLDU. ÜZERİNE SU DÖKÜLMESİYLE BİR ANDA PARLAYAN ALEVLER, YANGIN TÜPLER VE İTFAİYENİN MÜDAHALESİYLE SÖNDÜRÜLÜRKEN, DUMANDAN İŞYERİ ÇALIŞANLARI VE MÜŞTERİLER ETKİLENDİ.

Fritözde unutulan yağ, restoranda yangın çıkardı
14 Ekim 2018 - 20:30

Antalya’da bir restoranın fritözünde unutulan yağ, yangına sebep oldu. Üzerine su dökülmesiyle bir anda parlayan alevler, yangın tüpler ve itfaiyenin müdahalesiyle söndürülürken, dumandan işyeri çalışanları ve müşteriler etkilendi.

Yangın Muratpaşa ilçesi Barbaros Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde bulunan bir restoranda saat 18.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, kızartma yapmak için fritöze koyulan yağ unutulunca bir süre sonra yanmaya başladı. Alevleri gören işyeri çalışanları, yanan yağın üzerine su dökünce alevler bir anda parladı ve büyüdü. İşyerindeki çalışanlar ve müşteriler tahliye edilirken, alevlere işyerindeki yangın tüpleriyle müdahale edildi. İşyeri sahibinin ihbarı üzerine gelen itfaiye ekipleri de, yangına müdahale ederek söndürdü.

Yoğun dumana maruz kalan çalışanlar ve müşterilerin, dumandan etkilendiği gözlenirken, restoranda da maddi hasar oluştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -