Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Antalya’da Suriyeli dilenci operasyonu

ANTALYA’DA ÇOCUKLARINI SOKAKTA DİLENDİREN VE ÇEŞİTLİ MALZEME SATTIRAN 5 SURİYELİ AİLE 38 ÇOCUK İLE BİRLİKTE YAKALANDI.

Antalya’da Suriyeli dilenci operasyonu
22 Eylül 2017 - 12:08
banner

Antalya’da çocuklarını sokakta dilendiren ve çeşitli malzemeler sattıran 5 Suriyeli aile, 38 çocuk ile birlikte yakalandı. Polis tarafından yaşadıkları metruk binalardan alınan Suriyeliler, kayıtlı oldukları kamplara gönderildi.

Antalya İl Emniyet Müdürlüğü, sokakta çalışan/çalıştırılan ve dilendirilmek suretiyle istismar edilen Suriyeli çocuklarla ilgili çalışma gerçekleştirdi. Küçük yaştaki çocuklarını halkın yoğun olarak bulunduğu AVM ve trafiğin hareketli olduğu ışıklı kavşaklarda dilendirmek ve çeşitli malzemeler sattırmak suretiyle istismar ettikleri tespit edilen 5 aile, 38 Suriyeli çocuk ile birlikte yaşadıkları metruk binalardan alındı. Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından alınan aileler ve çocuklar, kayıtlı bulundukları kamplara gönderilmek üzere İl Göç İdaresi Müdürlüğüne teslim edildi.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlarımız:islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car oyun forumugamer forumoyuncu forumuLeke Kremi