Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Antalya’da uyuşturucu ile mücadele edenler ödüllendirildi

ANTALYA’DA UYUŞTURUCU İLE MÜCADELEDE EN BAŞARILI KAMU KURUM VE SİVİL TOPLUM KURUM ÇALIŞANLARINA BAŞARI VE TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ.

Antalya’da uyuşturucu ile mücadele edenler ödüllendirildi
26 Haziran 2018 - 13:10
banner

Antalya’da uyuşturucu ile mücadelede en başarılı kamu kurum ve sivil toplum kurum çalışanlarına başarı ve teşekkür belgesi verildi.

Bağımlılık İl Mücadele İl Koordinasyon Kurulu, Vali Münir Karaloğlu başkanlığında İl Sağlık Müdürlüğü’nde toplandı. Kamu kurum ve kuruluşları yöneticilerinin katıldığı toplantıda Karaloğlu, Türkiye’nin en önemli gündem maddelerinden birinin bağımlılıkla mücadele olduğunu söyledi. Bağımlılıkla mücadelenin sadece kamu kuruluşları ve emniyet teşkilatının çalışmaları ile çözülemeyeceğini belirten Vali Karaloğlu, “Türkiye’nin en önemli gündem maddelerinden biri maalesef bağımlılıkla mücadele olmuştur. Bağımlılıkla mücadelenin sadece kamu kuruluşları ve emniyet teşkilatının çalışmaları ile çözülemez. Bu mücadele ancak toplumun bütün taraflarının yapması gereken bir mücadeledir” dedi.

Bağımlılıkla mücadelede ailenin önemine vurgu yapan Karaloğlu, “Aile kurumu bu mücadele için en önemli merkezdir. Çocuk ailede gerekli ilgi ve sevgiyi bulamaz ve eğitimin dışında kalan zamanını tolumda kaliteli geçirecek imkanları oluşturamazsak tehlike altındaki çocuk sayımız artar” ifadelerini kullandı. Bu konuda gerekli çalışmaları yaptıklarını dile getiren Vali Karaloğlu, “Biz devlet, sivil toplum ve kamu kuruluşları olarak üzerimize düşeni yapmak zorundayız. Yaz spor kurslarımız ve Kur’an kurslarımız ile çocuklarımız için çalışıyoruz. Öğleden önce spor kursları öğleden sonraları da Kur’an kurslarımızda hem eğitim veriyoruz hem de hayatlarını kaliteli hale getiriyoruz” diye konuştu.

17 kişi ödüllendirildi

Toplantı sonrası Vali Karaloğlu, Uluslararası Uyuşturucu Kullanımı ve Kaçakçılığıyla Mücadele Günü dolayısıyla 17 kurumdan 17 kişiye başarı ve teşekkür belgesi verdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co