Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalya’da yazdan kalma manzaralar

YURDUN FARKLI BÖLGELERİNDE KAR YAĞIŞI DEVAM EDERKEN, ANTALYA MERKEZDE DENİZ VE TATİL SEZONU KAPANMADI. DÜNYACA ÜNLÜ KONYAALTI SAHİLİNE GELEN YERLİ VE YABANCI TATİLCİLER SONBAHARDA DENİZ KEYFİ YAŞADI.

Antalya’da yazdan kalma manzaralar
26 Ekim 2018 - 16:12
banner

Yurdun farklı bölgelerinde kar yağışı devam ederken, Antalya merkezde deniz ve tatil sezonu kapanmadı. Dünyaca ünlü Konyaaltı sahiline gelen yerli ve yabancı tatilciler sonbaharda deniz keyfi yaşadı.

Ekim ayının sonlarına rağmen, Antalya’da deniz, güneş ve kum üçlüsünün sezonu kapanmadı. Yurdun farklı bölgelerinde kar yağışı sürerken, Antalya yine turistleri ağırlamaya devam ediyor. Deniz suyu sıcaklığının 24 derece ölçüldüğü ve Akdeniz güneşinin ısıttığı kentte yerli ve yabancı tatilciler sahilleri doldurdu. Bazı tatilciler su sporları yaparken, bazı aileler de çocuklarıyla birlikte suyun keyfini çıkardı.

“İstanbul’dan şal ve mont ile geldim”

İstanbul’da yaşayan Yağmur Baran, “İstanbul’dan geldim, denizden yeni çıktım. Burada Kasım’ın sonuna kadar güneş var. Şal ve mont ile geldim. Buraya indim, sıcak oldu. Türkiye’de 4 mevsim yaşıyoruz. Ben bu mevsimi çok seviyorum” dedi.

Tatilciler deniz kenarında fotoğraf çekmeyi ihmal etmedi. Bazı tatilciler ise güneşlenirken kitap okumayı tercih etti.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Volanlı Elbise Modası
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Topraksız Tarım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kot Ceket
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kemik Fermuar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Şişme Yelek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Boyama Kalemleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -