Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Antalya’da yazdan kalma manzaralar

YURDUN FARKLI BÖLGELERİNDE KAR YAĞIŞI DEVAM EDERKEN, ANTALYA MERKEZDE DENİZ VE TATİL SEZONU KAPANMADI. DÜNYACA ÜNLÜ KONYAALTI SAHİLİNE GELEN YERLİ VE YABANCI TATİLCİLER SONBAHARDA DENİZ KEYFİ YAŞADI.

Antalya’da yazdan kalma manzaralar
26 Ekim 2018 - 16:12
banner

Yurdun farklı bölgelerinde kar yağışı devam ederken, Antalya merkezde deniz ve tatil sezonu kapanmadı. Dünyaca ünlü Konyaaltı sahiline gelen yerli ve yabancı tatilciler sonbaharda deniz keyfi yaşadı.

Ekim ayının sonlarına rağmen, Antalya’da deniz, güneş ve kum üçlüsünün sezonu kapanmadı. Yurdun farklı bölgelerinde kar yağışı sürerken, Antalya yine turistleri ağırlamaya devam ediyor. Deniz suyu sıcaklığının 24 derece ölçüldüğü ve Akdeniz güneşinin ısıttığı kentte yerli ve yabancı tatilciler sahilleri doldurdu. Bazı tatilciler su sporları yaparken, bazı aileler de çocuklarıyla birlikte suyun keyfini çıkardı.

“İstanbul’dan şal ve mont ile geldim”

İstanbul’da yaşayan Yağmur Baran, “İstanbul’dan geldim, denizden yeni çıktım. Burada Kasım’ın sonuna kadar güneş var. Şal ve mont ile geldim. Buraya indim, sıcak oldu. Türkiye’de 4 mevsim yaşıyoruz. Ben bu mevsimi çok seviyorum” dedi.

Tatilciler deniz kenarında fotoğraf çekmeyi ihmal etmedi. Bazı tatilciler ise güneşlenirken kitap okumayı tercih etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -nişantaşı estetik doktorulohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatnişantaşı estetik doktoruMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co