Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Antalyalı berberler şiddete karşı

ANTALYA’DA BERBERLER İŞYERLERİNE “SEVGİMDE ŞİDDETE YER YOK” VE “BABAYIM, ŞİDDETE KARŞIYIM” AFİŞLERİ ASACAK.

Antalyalı berberler şiddete karşı
11 Aralık 2018 - 10:42

Antalya’da berberler işyerlerine “Sevgimde şiddete yer yok” ve “Babayım, şiddete karşıyım” afişleri asacak.

Birleşmiş Milletler Kadın Birimi (UN Women) tarafından yürütülen ‘Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele’ çalışmalarına Antalya’da Berberler Odası da destek verdi. Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) Baba Destek Programı saha danışmanı Mustafa Keleş ve Baba Destek eğitimcisi Umut Ağır Berberler Odasını ziyaret ederek; Kadına yönelik şiddet kampanyası ve Antalya’da yürütülen Baba Destek Eğitimleri konusunda bilgilendirme yaptı.

Eğitim Vakfı Baba Destek Programı saha danışmanı Mustafa Keleş, Kadına yönelik şiddetin önlenmesi için erkeklerin duyarlı olmasının ve aile eğitimlerinin gerekliliğini vurguladı. Keleş, aile içindeki her türlü şiddete karşı olan babaların, çocuklarını barış ortamında büyüterek, sağlıklı ve şiddetsiz bir toplumun temelini oluşturabileceklerini söyledi.

Berberler Odası Başkanı Yüksel Uzun da oda olarak Antalya’da yapılan Baba Destek Eğitimlerini desteklediklerini ve kadına yönelik şiddete karşı olduklarını vurguladı.

Uzun, Oda üyesi iş yerlerine de “Sevgimde şiddete yer yok” ve “Babayım, şiddete karşıyım” afişleri asacaklarını söyledi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al