Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Aracını Kirala Sen de Kazan!

Aracını Kirala Sen de Kazan!
01 Mart 2018 - 17:41

Aracını Kirala Sen de Kazan!

Garajda duran aracın mı var? Uzun süredir kullanmadın mı? Ya da aracının masraflarından bıktın mı? O zaman yapman gereken oldukça basit. Aracını kirala sen de kazanmaya başla. Aracını kiralayarak hem gelir elde edebilir hem de aracının masraflarını karşılayabilirsiniz.

Bir süredir ülkemizde de faaliyette olan sahibinden araç kiralama, araç sahipleri için önemli bir hizmet olan ve ekstra gelir elde etmesini sağlayan bu hizmet aynı zamanda araç kiralayanlar için de önemli. Nitekim hem sahibinden kaliteli hem de uygun fiyatlı araç kiralamış oluyorlar. Bu hizmet giderek popüler bir hal alıyor ve hemen her yerde karşımıza çıkıyor.

Aracımı Nasıl Kiralarım?

Her sistemin kendine göre kuralları bulunmaktadır. Ancak genel anlamda işleyiş şu şekilde ilerlemektedir.

  • Sisteme üye olunması gerekir. Sonrasında üyelik onaylanır.
  • Kiralamak istediğiniz aracınızı sisteme ekler ve ruhsat bilgilerinizi de girerek onaylanmasını beklersiniz.
  • Onaylanan aracınız artık kiralanmaya hazırdır.

Üstte gördüğünüz gibi bir genel işleyiş mevcuttur. Sistemin kendine özgü güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra da sisteme araba eklemenin de şartları bulunmaktadır. Bu şartları yerine getirseniz sisteme araç ekleyebilirsiniz.

Tüm şartları sağlıyorsanız eğer aracınız kiralanmaya hazır demektir. Sisteme araç kiralamak için üye olan kişiler beğendikleri aracı seçer ve rezervasyon talebi gönderirler. Eğer araç sahibi ve sistem tarafından belirlenen şartları taşıyorsa rezervasyon talebi onaylanarak araç kiralama talebi onaylanır. Süreç bu şekilde işlemektedir. Ayrıca her iki tarafı da koruyan kurallar vardır.

Nasıl Kazanırım?

Bu sistemde aracınızı kiraladıkça kazanırsınız. Sistem bu şekilde ilerlemektedir. Bazı sistemler aracınızı sizden aylık kiralayarak belirli bir ücret garanti etmektedir. Burada etkin kriter aracınızın modeli, yaşı ve sınıfıdır. Ekonomik bir araç ile aylık 1.5 TL kazanıyorsanız, lüks sınıf bir araç ile 3 TL kazanabilirsiniz. Ayrıca aracınızı ister kendiniz belirli dönemlerde kiralayabilirsiniz isterseniz de aracı firmaya vererek daha önce de söylediğimiz gibi aylık garanti şekilde çalışabilirsiniz.

Sizlerde Arabalı ile aracını kirala işlemi yaparak kazanabilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat