Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Vinç Kantarı Nedir? Vinç Kantarı Fiyatları

Vinç Kantarı Nedir? Vinç Kantarı Fiyatları
01 Mart 2018 - 17:45
banner

Vinç Kantarı Nedir? Vinç Kantarı Fiyatları

Ülkemizde dahil olmak üzere dünyanın hemen her noktasında taşımacılık önemli bir noktada yer almaktadır. Bu bağlamda özellikle ağır yükler oldukça büyük kısmı kapsamaktadır. Vinç kantarı ağır yüklerin tartımını gerçekleştirmek için kullanılan önemli tartım sistemleri arasında yer almaktadır.

Hemen her sektörü eline geçiren teknolojik gelişmeler günümüzde büyük yol katetti. Taşımacılık, ağır sanayi sektörlerinde de bu tartım sistemleri önemli rol oynamaktadır. Çünkü herhangi bir insanın tartamayacağı, ancak yardımcı bir cihaz aracılığıyla bunu gerçekleştirebileceği kritik ölçülerden biridir vinç kantarları. Peki bu kantarları tanımlayacak olursak hangi özelliklerini ön plana çıkarabiliriz?

Vinç Kantarı Nedir?

Karayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı gibi sektörler ağır yüklere konu olmaktadır. Örneğin denizyolu taşımacılığı aynı zamanda konteyner taşımacılığı olarak bilinmektedir. Konteyner taşımacılığında yüklerin ağırlıkları oldukça fazla olması nedeniyle hem onları tartmak hem yüklemek için ekstra bir yardım gerekir. İşte bu noktada vinç kantarı devreye girer. Vinçler ile taşıma gerçekleştirirken aynı zamanda da tartım gerçekleştirir. Hem insan gücünden kurtarır hem de insan gücünün yetmeyeceği noktalarda fayda sağlar.

Vinç Kantarı Özellikleri

Teknolojik gelişmeler taşımacılık sektöründe de boy göstermektedir. Nitekim burada da dijital vinç kantarı ile karşılaşmaktayız. Bu cihazların özellikleri arasında kolay okunabilir LED gösterge, uzun süre güç verebilen batarya, uzaktan kumanda, az yer kaplama ve kolay taşıma gibi özellikler karşımıza çıkmaktadır.

Sabit kancalara sahip olan bu kantarlar güçlendirilmiş rotasyon gibi seçeneklere sahiptir. Bu sistemler marka ve modele göre değişiklik gösterse de 125 kilogram ile 275 tona kadar tartım gerçekleştirebilmektedir.

Vinç Kantarı Fiyatları

Vinç kantarı fiyatları konusunda net bir rakam belirtmek doğru olmayacaktır. Fiyat konusu model, marka ve diğer özelliklere bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Bu nedenle önce sizin ihtiyacınız olan cihazı belirlemeniz ve sonrasında fiyat konusu üzerinde durmanız gerekmektedir. Yine de hem cihaz özellikleri hakkında hem de fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak için Baykon adresini ziyaret edebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co