Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Aranması Bulunan Kişi Çakarlı Araçla Yakalandı

Aranması Bulunan Kişi Çakarlı Araçla Yakalandı
01 Şubat 2024 - 4:43

Muratpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerimizce yapılan rutin çalışmalar esnasında,

Antalya Eski Lara Caddesi üzerinde yapılan uygulama sırasında çakarlı araç kullanan (E.K.) isimli kişi durdurulmuş, kimlik kontrolü esnasında kendi adına üst düzey yönetici kimliği olarak düzenlenmiş sahte kurum kimliği ibraz etmiş,

(E.K.) isimli kişi hakkında yapılan detaylı incelemede kimlik tespiti yapılmış ve 15 farklı dosyadan 18  yıl 7 ay hapis cezası ve 445.000 ₺ kesilmiş para cezası ile arandığı tespit edilmiş, ayrıca üzerinde ve araçta yapılan aramada kendi adına düzenlenmiş 3 adet sahte basın kartı ve bir adet telsiz ele geçirilmiştir.

Şüpheli (E.K.) hakkında “Kamu Kurumuna Ait Sahte Kimlik, Yalan Beyanda Bulunma, Sahte Basın Kartı, Çakarlı Araç Kullanma” suçlarından adli tahkikat başlatılmış ve trafik birimlerimizce araç otoparka çekilerek trafik idari para cezası uygulanmıştır.

Şüpheli (E.K.) ADLİ MAKAMLARA SEVK EDİLMİŞTİR.

Mevcut kamu düzeni ve güvenliğinin devamını sağlamak için , Adli Makamlarca haklarında yakalama emri bulunan kişileri yakalayıp adalete teslim etmeye devam edeceğiz !

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat