Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Artık erkeklerin de bir soru – cevap sitesi var. 

Artık erkeklerin de bir soru – cevap sitesi var. 
13 Ocak 2021 - 20:45

Artık erkeklerin de bir soru – cevap sitesi var. 

 

İnternet ile bir şekilde ilgilenen herkes, KizlarSoruyor’u duymuştur. Uzun yıllardır Türkiye’de kullanıcılarının birbirlerine soru sordukları ve bir kişinin yaşadığı sorun ve sıkıntıları yaşayan benzer kişilerin o kişiye sorunu nasıl aşabileceğine yönelik cevap verdiği bir site KizlarSoruyor. Yani, basit haliyle bir soru – cevap sitesi. 

 

Ancak KizlarSoruyor, elbette bir soru – cevap sitesi olmasının yanı sıra oldukça da eğlenceli bir platform. Kullanıcılarının birbirleri ile etkileşime geçtikleri ve bu kullanıcı etkileşimlerinin uzun vadede birbirleri ile çok samimi bir ortamın oluşmasına zemin hazırladığı bir yer oldu zaman içerisinde. 

 

Bu durum da zaman içerisinde KizlarSoruyor’un Türkiye’nin en çok ziyaret edilen sitelerinden biri olmasını sağladı ve site uzun yıllardır bu başarısını devam ettiriyor. 

 

KizlarSoruyor’un başarısını bir adım öteye taşıdığı son projesiyse erkeklersoruyor.com oldu.

 

Erkeğe özel kategorileri ile erkeğin sosyal medyası ErkeklerSoruyor

 

ErkeklerSoruyor, bir yerde KizlarSoruyor’un erkeklere hitap eden projesi denilebilir. Kısa bir süre önce faaliyete geçen ErkeklerSoruyor’da kullanıcılar birbirlerine erkeklere özel kategorilerde sorular sorarak bu sorulara cevaplar veriyorlar. 

 

Tıpkı KizlarSoruyor’da olduğu gibi ErkeklerSoruyor’a da hem erkekler hem de kadınlar üye olabiliyor. Ancak sorulan sorular erkeklere özel kategorilerde soruluyor. Peki, ErkeklerSoruyor’da erkeklere özel soruların sorulduğu kategoriler nelerdir? Bu kategorileri şu şekilde belirtebiliriz: 

 

 • Erkek Bakımı
 • Gamer
 • Garaj
 • İlişkiler
 • İş Kariyer
 • Kadınlar
 • Kültür Sanat
 • Spor Beslenme
 • Stil
 • Teknoloji
 • Ye İç Gez

 

Bu kategorilerde site kullanıcıları birbirlerine diledikleri her konuda sorular sorabiliyorlar. Nasıl mı? 

 

Örneğin; teknoloji konusunda aklınıza bir şey takıldı. Bu takılan şey yeni almak istediğiniz telefonun ne model ve marka olması gerektiği gibi bir şey olabilir. Telefon bakıyorsunuz ve sizin için en uygun telefonun hangisi olduğunu merak ediyorsunuz. İşte ErkeklerSoruyor, tam da ihtiyacınıza göre bir yer olabilir. 

 

Sitenin kullanıcılarına bir telefon almak istiyorum. Ancak karar veremiyorum. Önerisi olan var mı şeklinde bir başlığı teknoloji bölümünde açabilirsiniz. Bu başlığı açtıktan sonra sizlere bütçenize uygun bir telefon markası ve modeli kullanıcılarımız tarafından önerilecektir. 

 

Konuyu daha somut bir şekilde anlayabilmeniz için “İş Kariyer” kategorisinde kullanıcılarımız tarafından sorulan bazı soruları örnek olarak paylaşalım. 

 

 • Hangi kredi kartını kullanıyorsunuz? En iyi kredi kartı hangisi?
 • İngilizcemi nasıl geliştirebilirim? Evde İngilizce nasıl öğrenilir?
 • İnternet satış mağazası nasıl açılır? E – ticaret internet sitesi nasıl açılır? 
 • Konut kredisinde alt limit var mıdır? Konut kredisi nasıl çekilir? 
 • Çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri bölümü mezunları ne iş yapar? 

 

Görüldüğü üzere ErkeklerSoruyor’da kategori “İş Kariyer” de olsa sorulan sorular iş ve kariyer anlamında aklınıza gelen her konuda sitede yöneltilmiş durumda. 

 

Siz de sitenin bir parçası olmak ve aktif bir üyelik göstermek için ErkeklerSoruyor’a hemen üye olun. ErkeklerSoruyor’da soru sorun veya sorulan sorulara yanıtlar verin. 

 

ErkeklerSoruyor ile yeni nesil sosyal medya deneyiminin tadını çıkarın. 

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Yerden Isıtma Sistemleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Midi Fırın
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kız Çocuk Giyimi
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kırlangıç Bayrak
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kayseri İcra Avukatı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Tayt Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Deri Ceket Erkek

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - ikinci el telefon

ikinci el telefon - - takipci satin al -instagram takipçi satın al