Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Aşeren karısı için Ocak ayında dalında çağla topladı

VELİ ELMAS, AŞEREN EŞİ SELMA ELMASIN YEMESİ İÇİN BADEM ÇAĞLASI TOPLADI.

Aşeren karısı için Ocak ayında dalında çağla topladı
15 Ocak 2018 - 13:54
banner

Antalya’nın Gazipaşa ilçesi bahardan kalma günleri yaşayınca bademler erken çiçek açtı ve meyve döktü. Hava sıcaklığının 18 derece olduğu ilçenin Kahyalar mahallesinde badem ağaçları meyve verdi.

Eşi hamile olan bahçe sahibi Veli Elmas için bademlerin çağla vermesi adeta velinimet oldu. Çağlaya aş eren eşi için dalından çağla toplayan Veli Elmas, “Türkiye’nin en güzel yerinde yaşıyoruz. Hava sıcaklığı mevsim normallerinin üzerinde seyredince, badem ağaçları 3 ay önce meyve verdi. Bu da benim işime yaradım. Aş eren karıma dalından çağla topladım” dedi.

Veli Elmas’ın eşi Selma Elmas ise kendisini dünyanın en şanslı annesi olarak gördüğünü söyledi. Cennet gibi bir yerde yaşadıklarını belirten Selma Elmas, çok mutlu olduğunu söyledi.

Karı-koca, topladıkları çağlaları birlikte yedi.

Diğer yandan Elmas ailesinin bahçesinde bulunan ağaçlardan sadece badem meyve vermedi. Bahçedeki erik ağacında bulunan çiçeklerde meyveye dönüştü. Bezelye büyüklüğündeki eriklerin birkaç hafta içinde olgunlaşacağını belirten Ali Elmas, “Erik ağacı da havaların güzel gitmesi sonucu 3 ay erken meyve verdi” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co