Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Kumluca Sağlık Müdürü göreve başladı

ANTALYA KUMLUCA İLÇE SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜNE ATANAN DR. İSMAİL ARICI GÖREVİNE BAŞLADI.

Kumluca Sağlık Müdürü göreve başladı
15 Ocak 2018 - 13:47
banner

Antalya Kumluca İlçe Sağlık Müdürlüğüne atanan Dr. İsmail Arıcı görevine başladı.

Kumluca Devlet Hastanesi Pratisyen Hekimlerinden Dr. İsmail Arıcı Kumluca İlçe Sağlık Müdürlüğüne atandı. 1984 Serik Doğumlu olan İlçe Sağlık Müdürü İsmail Arıcı, 2005 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. 2009 – 2011 yılları arasında Siirt Devlet Hastanesinde, 2011 – 2013 Afyonkarahisar Devlet Hastanesi’nde ve 2013 yılından beri de Kumluca Devlet Hastanesinde Acil Polikliniklerinde görev yaptı.

Kumluca İlçe Sağlık Müdürü Dr. İsmail Arıcı, “Bugüne kadar hep Devlet Hastanelerimizin acil polikliniklerinde görev yaptım. Bu yüzden acil polikliniklerinde çok iyi tecrübeler edindim. Antalya- Serik’li olduğum için yöre halkını yakından tanıyorum. İnsanlarımıza hizmet etmeyi amaç edinmişsek, vatandaşlarımıza en iyi hizmeti vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co