Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

ASSİM, yeni iş fikirlerinin merkezi oluyor

MURATPAŞA BELEDİYESİ’NİN ABDULLAH SEVİMÇOK SİVİL TOPLUM VE İNOVASYON MERKEZLERİ (ASSİM), ANTALYA SANAYİCİ VE İŞADAMLARI DERNEĞİ’NİN (ANSİAD) GİRİŞİMCİLİK EKOSİSTEMİ PROJESİ KAPSAMINDA DÜZENLENDİĞİ İŞ FİKRİ YARIŞMASI’NDA FİNALE KALAN PROJE SAHİPLERİ VE EKİPLERİNİN EĞİTİMİ İÇİN KAPILARINI AÇTI.

ASSİM, yeni iş fikirlerinin merkezi oluyor
01 Aralık 2018 - 10:16

Muratpaşa Belediyesi’nin Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezleri (ASSİM), Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (ANSİAD) Girişimcilik Ekosistemi Projesi kapsamında düzenlendiği İş Fikri Yarışması’nda finale kalan proje sahipleri ve ekiplerinin eğitimi için kapılarını açtı.

Muratpaşa Belediyesi’nin Doğuyaka Mahallesi’nde bulunan ve Avrupa’nın en büyük sivil toplum kuruluşları yerleşkesini içinde barındıran ASSİM, kapılarını girişimcilere açtı. Merkezin sivil toplum kuruluşlarına ayrılan bölümünde çalışmalar tamamlanırken paylaşımlı masaların, yüksek hızlı internet altyapısına sahip İnovasyon Merkezi’nin kuruluş çalışmaları devam ediyor.

Muratpaşa Belediyesi bir yandan, iş fikri olanların, kendi işini kurmayı planlayan girişimcilerin fikirleri geliştirip eğitim, danışmanlık eğitimleri almalarını ve doğru yatırımcıyla buluşmalarını sağlamak için internet üzerinden başvuru alırken sanayici ve iş insanları derneklerine de kapılarını açtı.

ANSİAD’ın, Batı Akdeniz bölgesinde önlisans, lisans, yüksek lisans ve doktora programı öğrencileri arasında girişimcilik kültürünün yaygınlaştırılması, iş planı ve iş kurma süreçleri ile ilgili eğitim bilgilerinin pekiştirilmesi, yeni iş fikirleri ortaya çıkarma ve bunları sunma becerilerinin geliştirilmesi amacıyla Girişimcilik Ekosistemi Projesi kapsamında düzenlediği girişimcilik yarışmasında finale kalan ekipler, ASSİM’de bir araya geldi. “Bi’Düşünsen Bulursun” sloganıyla bu yıl 6’ncısı düzenlenen ödüllü İş Fikri Yarışması’nda finale kalan 42 projenin sahip ve ekiplerine ASSİM’de fikri mülkiyet hakları ve yeni iş modelleri konularında eğitim verildi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al