Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Atatürk Sevdiği Şarkılarla anıldı

KONYAALTI BELEDİYESİ, 10 KASIM ATATÜRK’Ü ANMA GÜNÜ VE ATATÜRK HAFTASI ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA, ULU ÖNDER GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK’Ü SEVDİĞİ ŞARKILAR KONSERİYLE ANDI.

Atatürk Sevdiği Şarkılarla anıldı
11 Kasım 2018 - 13:52

Konyaaltı Belediyesi, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası etkinlikleri kapsamında, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü sevdiği şarkılar konseriyle andı.

Konyaaltı Belediyesi Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilen “Atatürk’ün Sevdiği Şarkılar” konserini Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Başkan Yardımcısı Cansel Tuncer, meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş izledi. Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışın 80’inci yılı anma etkinliğinde gerçekleştirilen “Atatürk’ün Sevdiği Şarkılar” konsere vatandaşlar yoğun bir ilgi gösterdi.

Zehra Özçelik, şefliğinde gerçekleştirilen konserde Atatürk’ün sevdiği birbirinden güzel eserler izleyiciye sunuldu. ‘Fikrimin İnce Gülü, Bülbülüm Altın Kafeste, Kalbim Seni Özler, Cana Rakibi Handan Edersin, Bekledim De Gelmedin, Hiç Mi Beni Sevmedin’ gibi birbirinden değerli şarkılar izleyenleri zaman zaman duygulandırdı. Anma gecesine katılan vatandaşlar Atatürk’ün severek dinlediği 17 eseri Şef Zehra Özçelik ve Konyaaltı Belediyesi Türk Sanat Müziği korosundan dinleme fırsatı buldu. Gecenin sonunda ise Konyaaltı Belediyesi Başkan Yardımcısı Cansel Tuncer, şef Zehra Özçelik’e bu anlamla gece için teşekkür ederek çiçek takdim etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al