Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Atay Uslu Tekirova-Kumluca yol çalışmalarını inceledi

AK PARTİ ANTALYA MİLLETVEKİLİ ATAY USLU, DEVAM EDEN KUMLUCA – TEKİROVA BÖLÜNMÜŞ YOL ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ.

Atay Uslu Tekirova-Kumluca yol çalışmalarını inceledi
22 Mart 2018 - 10:14
banner

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, devam eden Kumluca-Tekirova bölünmüş yol çalışmalarını inceledi.

Antalya Milletvekili Atay Uslu, Kemer’in Belen mevkiindeki heyelan bölgesinde bilgi aldı, devam eden Kumluca – Tekirova bölünmüş yol çalışmalarını yerinde inceledi. Atay Uslu, “Antalya’yı Kumluca-Finike-Demre-Kaş ilçelerimize bağlayan yolda oluşan heyelan bölgesinde incelemelerde bulunduk. Bölgeden yer altı sularının geçtiği, hareketliliğin devam ettiği ifade edildi. Artık teknolojimiz çok iyi ve ülkemizin güçlü. Kalıcı ve güvenli bir çözüm üretiliyor. Kalıcı bir çözüm için 5 adet sondaj makinesiyle çalışmalar yapılıyor. Heyelanlı mevki başta olmak üzere farklı noktalarda yüze yakın iş makinesi yol inşaatında çalışmaya devam ediyor” dedi.

Heyelan bölgesinde yoğun bir çalışma yapıldığını anlatan Atay Uslu, “Heyelan sonucu kapanan yolun sonucunda vatandaşımızın mağdur olmaması için geçici 4 ayrı çözüm ürettik. Birinci olarak Kumluca Yazır Mahallesi yolunda düzenlemeler yapıldı. İkinci alternatif olarak, Adrasan-Olimpos yolunda düzenlemeler yapıldı, standardı yükseltiliyor. Üçüncü alternatif olarak Gödene yolunda standartlar yükseltiliyor. Dördüncü çözüm ise Heyelan bölgesinde bir kaç ay içinde geçici bir servis yolu yapılacak ve ulaşıma açılacak.”

İncelemelerin ardından Uslu’ya, şantiye merkezinde yol inşaatı ve heyelan sonrası yapılan çalışmalar hakkında sunum yapıldı.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kaynak Tabancası Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Volanlı Elbise Modası
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Topraksız Tarım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kot Ceket
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kemik Fermuar
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Şişme Yelek
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Boyama Kalemleri

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikolog - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon -Online Psikolog -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al -