Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

ATB üyelerinden Çandır’a güven oyu

ANTALYA TİCARET BORSASI’NDA (ATB) YENİ YÖNETİMİ BELİRLEMEK İÇİN BUGÜN SABAH SAATLERİNDE BAŞLAYAN SEÇİM SONUÇLANDI. 7 MESLEK KOMİTESİNDE LİSTESİ BULUNAN MEVCUT BAŞKAN ALİ ÇANDIR’IN LİSTESİNE 235 ÜYE OY VERİRKEN, SON DAKİKA ADAY OLDUĞUNU AÇIKLAYAN VE TEK MESLEK KOMİTESİNE LİSTE KOYANMECLİS ÜYESİ ATA SÖNMEZ’E 16 ÜYE OY VERDİ.

ATB üyelerinden Çandır’a güven oyu
02 Nisan 2018 - 18:08

Antalya Ticaret Borsası’nda (ATB) yeni yönetimi belirlemek için bugün sabah saatlerinde başlayan seçim sonuçlandı. 7 meslek komitesinde listesi bulunan mevcut Başkan Ali Çandır’ın listesine 235 üye oy verirken, son dakika aday olduğunu açıklayan ve tek meslek komitesine liste koyanmeclis üyesi Ata Sönmez’e 16 üye oy verdi.

ATB hizmet binasında bugün saat 09.00’da başlayan olağan genel kurulda mevcut başkan Ali Çandır ile meclis üyesi Ata Sönmez aday olarak çıktığı seçimlerin sonuçları açıklandı. 7 meslek komitesinde gidilen seçimde 707 üyeden 251 üye oy kullandı. 45 meslek komite üyesi ve 19 meclis üyesinin seçiminin gerçekleşeceği seçimlerde 7 meslek komitesinde listesi bulunan mevcut Başkan Ali Çandır’ın listesine 235 oy verirken, tek meslek komitesine katılarak son dakikada aday olduğunu açıklayan Ata Sönmez’e 16 üye oy verdi.

Oylama sonrası açıklama yapan ATB Başkanı Ali Çandır, “Antalya Ticaret Borsası kurum birikimi ve geleneği olan köklü bir kurumdur. Organ seçimlerimizi gerçekleştirdik ve borsamıza yakışır bir şekilde seçimizi tamamladık. Yeni oluşacak kurumlar geçmiş dönemdeki arkadaşlarımız gibi sorumluluk ve duyarlılık içerisinde hareket edecektir. Gösterdikleri teveccüh nedeniyle üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr -ikinci el telefon

    ikinci el telefon - takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat - nakliyat -instagram takipçi satın al