Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Avukatlar için Yeni Nesil Çözüm Advopass

Avukatlar için Yeni Nesil Çözüm Advopass
17 Eylül 2021 - 17:56
banner

Avukatlar için Yeni Nesil Çözüm Advopass

Hukuk bölümünden mezun olan kişiler, yaşamlarına genellikle avukat olarak devam ediyorlar. Dolayısıyla avukat sayısı ve buna bağlı olarak iş yükü de artıyor. Üstelik her geçen yıl bir önceki yıla göre çok daha fazla sayıda dava açılıyor.

Avukatlar bu yoğun çalışma tempoları içerisinde evrak işlemleri, ofis yönetimi, müvekkil ilişkileri gibi pek çok işlemle daha ilgilenmek zorunda kalıyorlar. Dava bitmiş olsa bile saklamakla sorumlu oldukları dosyalar veya dava sürecinde biriken evraklar; duruşmaların gün ve saatlerini takip etmek gibi yapmakla yükümlü oldukları çok sayıda işlem vardır. Avukatların yine avukatlar için geliştirdiği Advopass hukuk yazılımı sayesinde avukatların iş yükü büyük oranda azalıyor.

Advopass ile Verimli Zaman Yönetimi

Avukatlar binlerce dava, icra ve danışmanlık dosyası takip etmek zorunda kalırlar. Bu davalara bağlı olan çok sayıda duruşma, evrak ve yazışma gibi belgeler bulunur. Advopass Hukuk Yazılım Sistemi sayesinde tüm iş süreçleri kolayca takip edilebilir, raporlanabilir ve yönetilir. Bir hukuk otomasyonu kullanılmadığı durumda ise tüm işler aksayabilir ve avukatlar zor durumda kalabilirler. Advopass’ın avukatların işlerini çok kolaylaştıran özellikleri;

·                     Günlük zaman girişi ile gelir-gider takibi,

·                     Bireysel ve ekip performansı ölçme,

·                     Kaynak optimizasyonu ve

·                     İş raporlarlaması şeklinde sıralanabilir.

https://advopass.com/ yeni nesil hukuk otomasyonu sizlere son derece kullanışlı ve ekonomik bir sistem sunduğundan, başka bir şeye ihtiyaç duymazsınız. İşlemleriniz için hukuk yazılımımız aracılığıyla dosya, taraf, tahsilat gibi sorgular yapabilir, ödemeler ve vekaletler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Advopass ile İşlerinizi Her Yerden Yönetin!

Günümüzde internet sektörünün hızlı gelişimi düşünüldüğünde, işlemlerin elektronik ortamda yapılabilmesinin önemi de bir hayli artıyor. Örneğin; avukatlar için getirilen elektronik posta sistemi zorunluluğu düşünüldüğünde, artık tüm evrakların elektronik ortamda saklanması çok daha zor bir hal almaya başlayacaktır. Advopass hukuk yazılımı programları sayesinde tüm bu sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Advopass’ın avukatların işlerini kolaylaştırmak için geliştirdiği bu özel yazılım sayesinde dosyalarınız hakkındaki tüm gelişimleri anında takip edebilirsiniz. Dava ve icra haricindeki diğer avukatlık işlerinizin takibi için de yine Advopass sisteminden yararlanabilirsiniz. Bu sayede dosyanızın aşamalarını takip etmeyi, önemli tarihleri kaydetmeyi ve dosyanızla ilgili tüm bilgilere erişmeyi çok daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co