Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Bakan Pakdemir’li Kumluca’daki yangın için Antalya’da

TARIM VE ORMAN BAKANI BEKİR PAKDEMİRLİ, KUMLUCA İLÇESİNDEKİ ORMAN YANGINI İNCELEMEK ÜZERE ANTALYA’YA GELDİ. HELİKOPTERLE YANGIN ALANINA GİDEN PAKDEMİRLİ’NİN BÖLGEYİ YERİNDE İNCELEYECEĞİ ÖĞRENİLDİ.

Bakan Pakdemir’li Kumluca’daki yangın için Antalya’da
17 Eylül 2018 - 17:42
banner

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Kumluca ilçesindeki orman yangını incelemek üzere Antalya’ya geldi. Helikopterle yangın alanına giden Pakdemirli bölgeyi havadan ve yerinde inceleyecek.

Bakan Pakdemirli, Antalya’nın Kumluca ilçesinde bugün 10.25’de çıkan ve halen devam eden orman yangını incelemek üzere uçakla Antalya Havalimanı’na geldi. Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve Antalya İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan tarafından karşılanan Pakdemirli, yangınla ilgili ilk bilgileri aldıktan sonra helikopterle yangın bölgesini hareket etti. Havadan yangın alanını gözlemleyecek olan Bakan Pakdemirli’nin, Kumluca’ya inerek yangın bölgesinde incelemelerde bulunacağı kaydedildi.

Bakan Pakdemirli’ye helikopterde Büyükşehir Belediye Başkanı Türel ve Vali Karaloğlu da eşlik etti.

ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusa giyim - islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car