Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Antalya’da, yeni eğitim-öğretim yılında gerekli tedbirler alındı

ANTALYA İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN BİLDİRİLEN YAZILI AÇIKLAMAYA GÖRE, ÇOCUKLARIN VE GENÇLERİN EĞİTİM ORTAMLARININ SAĞLANMASI AMACIYLA, EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNCE 2018-2019 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI İÇİN İL MERKEZİNDE GEREKLİ TEDBİRLER ALINDI.

Antalya’da, yeni eğitim-öğretim yılında gerekli tedbirler alındı
17 Eylül 2018 - 18:16
banner

Antalya’da Çocukların ve gençlerin eğitim ortamlarının sağlanması amacıyla, İl Emniyet Müdürlüğünce 2018-2019 eğitim-öğretim yılı için il merkezinde gerekli tedbirler alındı.

Antalya Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada İçişleri Bakanlığının talimatları doğrultusunda, 2018-2019 yılı eğitim-öğretim döneminde ülke genelinde polis sorumluluk bölgesindeki okullar ve okul çevrelerinin sosyal, ekonomik ve siyasal yapıları göz önünde bulundurularak terör, asayiş, narkotik, trafik vb. konularda analizleri yapılarak, okulların 4 guruba ayrıldığı bildirildi.

Bu gruplardan, birinci ve ikinci öncelik dereceli 68 okula görevlendirilen “Okul Kolluk Görevlileri” sorumlu oldukları okullarda sabit görev yapacakları, üçüncü, dördüncü ve diğer öncelik dereceli 257 okulda ise “Güvenli Eğitim Koordinasyon Görevlileri” öncelik derecelerine göre haftada bir, 15 günde bir ve ayda bir olmak üzere görüşme yapacakları kaydedildi.

Okul Kolluk Görevlileri ve Güvenli Eğitim Koordinasyon Görevlileri bugün okullarda görev alarak, çocukların yüksek yararının anlatıldığı 30 bin 000 adet el broşürünü çocuklar ve ailelerine dağıtıldı.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim