Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Barut Hotels WTM Londra Turizm Fuarından 5 altın madalya ile döndü.

Barut Hotels WTM Londra Turizm Fuarından 5 altın madalya ile döndü.
14 Kasım 2018 - 12:30

Barut Hotels WTM Londra Turizm Fuarından 5 altın madalya ile döndü.

Barut Hotels’in Sorgun, Side, Kemer, Antalya ve Fethiye’de bulunan 5 oteli, dünyanın önde gelen tur operatörü TUI tarafından düzenlenen gecede, Türkiye’ye 5 altın madalya ile döndü.

İki otel kendi kategorisinde Dünya birincisi oldu

TUI Sensatori Resort Barut Sorgun ve TUI Sensimar Barut Andız otelleri kendi kategorilerinde dünya birincisi olurken; Barut Lara, Barut Kemer ve TUI Sensatori Resort Barut Fethiye bölge birincisi olarak altın madalya aldılar.

Ödüllerin otellerin genel müdürleri tarafından sahnede teslim alındığı gecede, Barut Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Haydat Barut ve Barut Hotels Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Barut, Cengiz Haydar Barut, ödül alan otellerin genel müdürleri ve Barut Hotels satış direktörlüğü sahnede hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Haydar Barut ‘’turizmin gelişimi ve güçlenmesi için yaklaşık 50 yıldır sektöre hizmet ediyoruz’’

 

Aldıkları ödüller için Barut Hotels ve sektör adına mutluluk duyduklarını belirten Haydar Barut, ‘’Barut Hotels olarak ‘’mutlu çalışan mutlu misafir’’ felsefesi ile sürdürdüğümüz çalışmaların, önemli otoriteler tarafından taçlandırılması en büyük motivasyon sebebimiz. Yalnızca turizm sektöründe var olan, tüm enerji ve bilgi birikimini, yeni girişim ve fikirlerle sektöre aktarmak için çalışan kalabalık bir ekibiz. Mayıs 2019’da Fethiye’de açılacak 13. otelimiz ile 3500 çalışan ve on bin yatak kapasitesiyle sektöre hizmete devam edeceğiz. Gerek yatırımlarımız, gerek düzenlediğimiz sanatsal, kültürel, sportif etkinliklerle Antalya ve ülke imajına katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Alınan ödüllerden dolayı tüm ekibimize teşekkür ederim’’ dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat