Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Başkan Böcek, Kumluca’da

KONYAALTI BELEDİYE BAŞKANI MUHİTTİN BÖCEK, KUMLUCA’DA PARTİSİNİN ADAY TANITIM TOPLANTISINA KATILDI. SONRASINDA İSE PAZAR ESNAFINI ZİYARET EDEREK, VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİ.

Başkan Böcek, Kumluca’da
25 Mayıs 2018 - 15:22
banner

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Kumluca’da partisinin aday tanıtım toplantısına katıldı. Sonrasında ise pazar esnafını ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Bir dizi ziyaret için Kumluca’ya giden Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ilk olarak Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kumluca İlçe Başkanlığının düzenlediği ‘CHP Milletvekili Aday Tanıtım Toplantısı’na katıldı. Başkan Böcek’le birlikte toplantıya CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, milletvekili adayları Aydın Özer, Cavit Arı, Nusret Bayar, Kemal Bilal Öner ve İsmail Hakkı Gül katıldı.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, daha sonra CHP Kumluca İlçe Başkanı Fahrettin Karaöz ve milletvekili adaylarıyla birlikte Kumluca Cuma Kapalı Pazarını ziyaret etti. Esnaflara hayırlı işler dileyerek, vatandaşlarla sohbet eden Başkan Böcek’e vatandaşlarda büyük ilgi gösterdi. Konyaaltı ile Kumluca’nın yaylalarının sınır olduğunu dile getiren Başkan Muhittin Böcek, “Kumluca, Antalya’mız ve Türkiye için önemli bir ilçedir. Yaş sebze ve meyveciliğin önemli bir kısmı buradan sağlanıyor. Esnafımızın, çiftçimizin sorunlarını biliyoruz. Kumlucalı vatandaşlarımızla sık sık bir araya geliyoruz. Bugün pazarcı esnafımızı ziyaret ettik. Vatandaşlarımızla bir araya geldik” dedi.

GÜNLÜK HABER AKIŞI
Marshall Kulaklık Nedir?
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kadın Pantolon Modelleri
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Eşofman Takımı
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Erkek Bebek Takım
GÜNLÜK HABER AKIŞI
Kumlama Nasıl Yapılır?
ko cuce

www.havadis07.com © 2017 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittir,lütfen kopyalamayınız. antalya haberSponsorlar: -lohusam lohusa giyim -islami sözlükantalya rent a carinstagram aylık oto beğeni en yakın lastikçiantalya rent a car

Lohusam lohusa giyim