Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Başkan Böcek; “Kurban Bayramı hazırlıklarımız tamam”

ANTALYA (İHA) – KONYAALTI BELEDİYE BAŞKANI MUHİTTİN BÖCEK, VATANDAŞLARIN HİJYENİK VE SAĞLIKLI ORTAMLARDA KURBANLIKLARINI ALMALARI VE KESMELERİ İÇİN BÜTÜN HAZIRLIKLARIN YAPILDIĞINI SÖYLEDİ.

Başkan Böcek; “Kurban Bayramı hazırlıklarımız tamam”
17 Ağustos 2018 - 15:24

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, vatandaşların hijyenik ve sağlıklı ortamlarda kurbanlıklarını almaları ve kesmeleri için bütün hazırlıkların yapıldığını söyledi.

Konyaaltı Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi kurban kesim yerleri ve satış yerlerini belirledi. Konyaaltı Belediyesi, Konyaaltı Kaymakamlığı, İlçe Tarım Müdürlüğü ve İlçe Müftülüğü’nden oluşan Kurban Komisyonu, bu yıl kurban satış noktasını tek noktada birleştirdi. Zümrüt Mahallesi Cumhuriyet Caddesi’nde kurban satış yerinin tüm altyapı Konyaaltı Belediyesi tarafından hazırlanırken, 48 vatandaş kurban satışı yapabilmek için Konyaaltı Belediyesi’ne başvuru yaptı.

Böcek, esnafı ziyaret etti

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’te Kurban Bayramı öncesi esnafları ziyaret etti. Veteriner Müdürlüğü ekipleri, kurban satış yerinde kurbanlıkların kontrollerini sağladı. Kurban satışı yapan esnafa “bol kazanç” dileyen Başkan Muhittin Böcek, esnafların çaylarını içti. Başkan Böcek, kurban almaya gelen vatandaşlarla da sohbet etti. Başkan Muhittin Böcek, belediye olarak halkın sağlıklı ve hijyenik şartlarda kurbanlıklarını almaları ve kesmelerini sağlamak adına tüm hazırlıkların yapıldığını söyledi.

“Ücretsiz olarak yapılacak”

Başkan Muhittin Böcek, “Bu yıl kurban satışı Çakırlar yolu üzerinde tek noktadan yapılıyor. Kurban Bayramı’nda ise beş yerde; Liman Mahallesi, Siteler Mahallesi, Öğretmenevleri, Pınarbaşı Mahallesi Kapalı Pazar Yerleri’nde küçükbaş havyan kesimi, Altınkum Mahallesi’nde büyükbaş hayvan kesimi ücretsiz olarak yapılacaktır. Buralarda görev alan tüm kasap arkadaşlarıma ve çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Kurban Bayramı’nın birlik ve beraberlik içerisinde geçmesi temennisinde bulunan Başkan Böcek, “Birlik ve beraberlikten yana, huzurlu, tüm değerlerimizi koruduğumuz bir bayram diliyorum. Bayramın tüm ülkemize sağlık, huzur ve krizlerin yaşanmadığı barış dolu güzel günler getirmesini diliyorum. Kurban Bayramınız mübarek olsun ” diye konuştu.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -Scrubs - Sayılarla Boyama - protein tozu - gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçiikinci el telefon” target=

ikinci el telefon - Sayılarla Boyama - Scrubs -protein tozu - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al