Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Başkan Genç, YÖREX’te misafirleri ağırladı

DÖŞEMEALTI BELEDİYE BAŞKANI TURGAY GENÇ, TÜRKİYE’NİN YÖRESEL ÜRÜNLERİNİ TEK BİR ÇATI ALTINDA SERGİLEYEN YÖREX’İ ZİYARET ETTİ. BÜYÜK İLGİ GÖREN BELEDİYENİN KIL ÇADIRLI STANDINDA KONUKLARI AĞIRLAYAN BAŞKAN GENÇ, DAHA SONRA FUARDAKİ DİĞER STANDLARI GEZDİ. “MARUL KAFA” ADIYLA SOSYAL MEDYADA FENOMEN HALİNE GELEN MEHMET YILDIRIM DA HALI DOKUDU.

Başkan Genç, YÖREX’te misafirleri ağırladı
26 Ekim 2018 - 12:54

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Türkiye’nin yöresel ürünlerini tek bir çatı altında sergileyen YÖREX’i ziyaret etti. Büyük ilgi gören Belediyenin kıl çadırlı standında konukları ağırlayan Başkan Genç, daha sonra fuardaki diğer standları gezdi. “Marul Kafa” adıyla sosyal medyada fenomen haline gelen Mehmet Yıldırım da halı dokudu.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve 72 ilden 485 kurum ve firmanın katıldığı 9. Yöresel Ürünler Fuarı’nı ziyaret eden Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Belediyenin kıl çadırlı standında konukları ağırlayıp, ilçe ve projelerle ilgili bilgiler verdi. Başkan Genç, daha sonra diğer kurumların standlarını da ziyaret edip bilgiler aldı.

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, “Fuarı, yöresel değerlerin, ilçemizin ve Antalya’mızın tanıtımı açısından önemsiyorum. Belediye olarak katıldığımız fuarda ilçemizin, tarihi, doğal ve kültürel zenginliklerini tanıtıyoruz. Bunun yanında ilçemizin değişimi ve kentsel dönüşümü için hayata geçirdiğimiz çalışmaları anlatıyoruz” dedi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat