Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Başkan İrban Korkuteli’nin Çehresini Değiştirdi

KORKUTELİ BELEDİYESİ SICAK ASFALT ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR.

Başkan İrban Korkuteli’nin Çehresini Değiştirdi
15 Kasım 2018 - 13:46
banner

Korkuteli Belediyesi sıcak asfalt çalışmalarına devam ediyor.

Korkuteli ilçe merkezinde sıcak asfalt çalışması devam ediyor. Karşıyaka Mahallesi 1202 sokakta başlatılan sıcak asfalt çalışmalarını Aşağıpazar Mahallesinde sürdürülüyor. Korkuteli Belediye Başkan Hasan Ali İrban, “Bilindiği gibi sıcak asfalt çalışmalarımızı geçtiğimiz hafta Karşıyaka mahallemizde başlatmıştık. Karşıyaka Mahallemizde bulunan 1201, 1202, 1203 sokaklar sıcak asfaltta kavuştu. Aşağıpazar Mahallemize kaydırdığımız çalışmalar 629, 652, 654 Şehit Mustafa Demir Caddesi, Bekir Paşa Caddesi ve Şehit Yılmaz Gencer Caddesi ile devam etti” dedi.

Asfalt ve kilitli parke taşı döşemesinin önemine değinen Başkan İrban, “Allaha şükür yaz boyunca birçok yolumuzda sathi kaplama asfalt yatık. Şuan ise sıcak asfalt çalışmalarını sürdürüyoruz. İlçe merkezinde altyapısını tamamladığımız yollarda sıcak asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Yine yaz boyunca mahallelerimizde bulunan bir çok yolumuza kilitli parke taşı döşemesi yaptık ve yapmaya devam ediyoruz.”

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuCaner Erdenizantalya duvar kağıdıhttps://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline PsikologCaner ErdenizMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co