Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Başkan Sarıoğlu, sanayi esnafı ile buluştu

Antalya’nın Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu, sanayi esnafı ile buluştu.

Başkan Sarıoğlu, sanayi esnafı ile buluştu
06 Aralık 2017 - 13:24

Antalya’nın Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu, sanayi esnafı ile buluştu.

Finike Belediye Başkanı Kaan Osman Sarıoğlu, Finike Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sıtkı Çobanoğlu, Finike Esnaf Kefalet Kredi Kooperatif Başkanı Cihangir Kolak ve İlçe Müftüsü Uğur Demirel merkez sanayi esnafı ile kahvaltıda biraraya geldi.

“Dükkanların mülkiyeti esnafımızın olsun”

Başkan Sarıoğlu, yeni sanayinin en uygun şartlar ile dükkan mülkiyetlerinin esnafa ait olmasının, kooperatif çatısı altında toplanarak mümkün olacağını söyledi. Sarıoğlu, “Kooperatif aidatlarının acilen düşürülmesi gerekiyor. Zira şu dönemde önemli olan para değil kayıtlı esnaf sayısının fazlalığı. Bir an önce üye sayısı, esnaflarımızın tamamına yakınına ulaşırsa bu iş olacak demektir. Şartlar oluştuğunda bizde ciddi adımlar atacağız” dedi.

Turunçova Esnafı ile Toplantı Yapılacak

Turunçova ve Finike Merkez sanayilerinin birleşerek büyük bir sanayi oluşturulacağını dile getiren Sarıoğlu, bu toplantıdan sonra Turunçova esnafı ile bir toplantı yapılacağını dile getirerek, “Mevcut sanayilerimizin eksiklerini de gelecek hafta başından itibaren tespit edip gidereceğiz.”

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat