Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Başkan Sözen, Başpehlivan Balaban’ı ağırladı

KIRKPINAR BAŞPEHLİVANI VE 7. MANAVGAT BELEDİYESİ YAĞLI PEHLİVAN GÜREŞLERİ BAŞPEHLİVANI İSMAİL BALABAN, MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ SÖZEN’E TEŞEKKÜR ZİYARETİNDE BULUNDU.

Başkan Sözen, Başpehlivan Balaban’ı ağırladı
17 Mayıs 2018 - 16:54

Kırkpınar Başpehlivanı ve 7. Manavgat Belediyesi Yağlı Pehlivan Güreşleri Başpehlivanı İsmail Balaban, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ziyarette İsmail Balaban’a Gazipaşa Kaymakamı Nurullah Kaya ve Manavgat Güreş Ağası Hasan Özden ve Manavgat Güreş Koordinatörü Abdullah Seçim de eşlik etti. Başpehlivan İsmail Balaban, Başkan Sözen’e 6 Mayıs’ta gerçekleştirilen Manavgat Belediyesi 7. Yağlı Pehlivan Güreşleri’nin son derece güzel bir etkinlik olduğunu belirterek Başkan Sözen’e teşekkür etti. Başkan Şükrü Sözen, geleneksel olarak gerçekleştirdikleri organizasyonu her yıl en iyi şekilde gerçekleştirmeye devam edeceklerini belirtti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: - antalya tabela reklam - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - https://www.antalyaduvarkagidi.com.tr

takipci satin al -İstanbul evden eve nakliyat