Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Başkan Uysal : Muratpaşa’da Ramazan ayı bir başka

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Muratpaşa’da Ramazan ayının bir başka yaşandığını belirterek, “50 bin komşumuzla iftar paylaşıyoruz. Sevgiyi, saygıyı, dayanışmayı, birliği ve beraberliği paylaşıyoruz” dedi.

Başkan Uysal : Muratpaşa’da Ramazan ayı bir başka
21 Haziran 2017 - 11:34
banner

Antalya Muratpaşa Belediyesi iftar sofrasını Dutlubahçe Mahallesi’nde kurdu.Antalya Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal Dutlubahçe Mahallesi’nde kurulan iftar sofrasında vatandaşlar ile birlikte sıraya girdi ve iftar yemeğini almak için sıra bekledi.Vatandaşlar ile iç içe olan Başkan Uysal,Muratpaşa’da Ramazan ayının bir başka yaşandığını belirterek, “50 bin komşumuzla iftar paylaşıyoruz. Sevgiyi, saygıyı, dayanışmayı, birliği ve beraberliği paylaşıyoruz” dedi.

Dutlubahçe Mahallesi’nde kurulan iftar sofrasında vatandaşlar ile birlikte sıraya girdi ve iftar yemeğini almak için sıra bekledi.

Antalya Muratpaşa Belediyesinin Dutlu Bahçe Mahallesinde düzenlediği iftar sofrasında vatandaşlar ile birlikte sıraya girip iftar yemeğini alan Başkan Uysal,iftar sofrasında edilen duaların ardından oruçların açıldığı iftar sofrasında, “Muratpaşa’da Ramazan ayının bir başka yaşandığını belirterek, “50 bin komşumuzla iftar paylaşıyoruz. Sevgiyi, saygıyı, dayanışmayı, birliği ve beraberliği paylaşıyoruz” dedi. Başkan Uysal, iftarını birlikte yaptığı vatandaşların Kadir Gecesi ve Ramazan Bayramı’nı da kutladı.

Muratpaşa’da bütün insanları sevgiyle kucakladıklarını belirten Uysal, “Tek bir şeyi hatırlatıyoruz, bu görevlerde bulunanlar, siyasetle uğraşanlar çok kibirlenirler ama siz onlara bakmayın; yediğini lokma kendi verginizdir, kendi helal lokmanızdır” diye konuştu.

Konuşmasının ardından Dutlubahçe Mahalle Muhtarı Zeki İmirgi, çalışmalarından dolayı Başkan Uysal’a çiçek takdim etti.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -Online Psikologprotein tozuikinci el telefon” target=antalya duvar kağıdıduvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

protein tozuOnline Psikologikinci el telefon” target=Megatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comTakipcintr.co