Haberler, Antalya haber, Antalya son dakika haberleri, HAVADİS07

Başkan Uysal, personelinin nikahını kıydı

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL, MURATPAŞA BELEDİYESİ HALKLA İLİŞKİLER VE TANITIM MÜDÜRLÜĞÜ’NDE GÖREV YAPAN BURÇİN PAÇACIOĞLU İLE ERKAN ÇAMLIBELEN’İN NİKAHINI KIYDI.

Başkan Uysal, personelinin nikahını kıydı
19 Şubat 2018 - 12:46
banner

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Muratpaşa Belediyesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Müdürlüğü’nde görev yapan Burçin Paçacıoğlu ile Erkan Çamlıbelen’in nikahını kıydı.

Muratpaşa Belediyesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Müdürlüğü’nde çağrı merkezi personeli olarak görev yapan Burçin Paçacıoğlu ile Erkan Çamlıbelen’in nikah töreni, Muratpaşa Belediyesi Nikah Salonu’nda gerçekleştirildi. Burçin Paçacıoğlu ile Erkan Çamlıbelen’in nikahını kıyan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, çifte mutluluklar dilerken, Türk kahvesi fincanı, Türk Bayrağı ve Nutuk hediye etti. Başkan Uysal, evlilik cüzdanını takdim etmesi için damadın şahitleri arasında yer alan CHP Antalya Milletvekili ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak’a verdi. Budak, evlilik cüzdanını Burçin Paçacıoğlu ile Erkan Çamlıbelen’e verdi.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -Takipçi Satın AL - instagram aylık oto beğeni - Antalya böcek ilaçlama -nişantaşı estetik doktorulohusa gecelikbursa avukatantalya duvar kağıdı

php shellshell downloadTürk Takipçi

lohusa gecelikbursa avukatnişantaşı estetik doktoruMegatakip

Antalya böcek ilaçlamaphp shellshell downloadTakipcintr.comLeke kremitakipçi hilesi kazanTakipcintr.co