Antalya Haberlerleri – Antalya haber – Havadis07

Başkan Uysal’dan çifte ziyaret

MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI ÜMİT UYSAL, YENİ YERİNE TAŞINAN ANTALYA KUAFÖRLER VE MANİKÜRCÜLER ESNAF VE SANATKARLAR ODASI’NI ZİYARET ETTİ.

Başkan Uysal’dan çifte ziyaret
22 Aralık 2017 - 10:46

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, yeni yerine taşınan Antalya Kuaförler ve Manikürcüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret etti.

Başkan Uysal, Konuksever Mahallesi 814 sokak üzerindeki yeni hizmet binasına taşınan Antalya Kuaförler ve Manikürcüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret etti. Oda Başkanı Tolgahan Demir’e “Hayırlı olsun” temennisinde bulunan Başkan Uysal, hizmet binasının açılışında bulunmak istemesine rağmen şehir dışı programı nedeniyle katılamadığını aktardı.

Oda Başkanı Demir ise Muratpaşa Belediyesinin ve Başkan Uysal’ın her zaman esnafın ve sanatkarın yanında olduğunu, meslek odalarıyla proje odaklı çalışmaya verdiği önemi çok iyi bildiklerini söyledi. ‘Çocuk gelinler’ gibi Türkiye’nin en önemli toplumsal sorunlarından bir tanesine karşı ‘Mor Makas’ projesinde birlikte olduklarını aktaran Demir, “Yeni hizmet binamız, bu tip projelerin üretildiği de bir yer olmasını istiyoruz” dedi.

Ziyarette ayrıca Demir, günün anısına Başkan Uysal’a bir plaket sundu.

Başkan Uysal, Antalya Kuaförler ve Manikürcüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası ziyaretinin ardından, aynı mahallede bulunan Antalya Yörük Türkmen Dayanışma Derneği’ni de ziyaret etti. Başkan Uysal, ziyaret öncesi dernek binası altında bulunan erkek kuaförünün çay teklifini de geri çevirmedi. Uysal, ikram edilen çayla birlikte çevre esnaflarla mini bir toplantı yaptı.

www.havadis07.com © 2021 Tüm Hakları saklıdır.Yayınlanan haberlerin telif hakkı ajanslara aittirantalya haberSponsorlar: -instagram takipci satin al - Antalya böcek ilaçlama -gerçek takipçi al - antalya duvar kağıdı - duvar kağıdı - Türk Takipçi - ikinci el telefon

ikinci el telefon - Antalya böcek ilaçlama - instagram takipci satin al - takipci satin al